Главная / Афиша / Як звучить війна

Як звучить війна

Запрошуємо киян і гостей столиці у Центральний парк культури і відпочинку м. Києва на виставку Міжнародного Музичного Фестивалю MUSIC.UA.WARяка відкрилася 20 липня і триватиме до 20 серпня!
 
Виставка  просто неба в центрі столиці біля Арки Свободи українського народу (Володимирський узвіз, 2) – одного з найулюбленіших місць відпочинку киян – представляє відеокліпи про  підступну війну росії проти України. 
 
Фестиваль був організований як арт-терапія для українців, також він зібрав свідчення війни у музичній формі. Відеокліпи переможців фестивалю з трьох країн – України, Канади, США  – це відверті музичні твори музикантів різних жанрів віком від 6 до 79 років! На виставці представлені кадри з кліпів, поряд з кожним – QR-код з переходом на відео переможця на YouTube каналі фестивалю https://www.youtube.com/@MusicUAwar
 
Проєкт організований Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та STUDIORAR. Щиро дякуємо за допомогу в реалізації проєкту Анастасії Сіро, а також Анастасії Сайферс, Тетяні Деревінській, Тетяні Вейнберг, Наталці Колосок. Велике спасибі нашому постійному партнеру друкарні AK-Group, а також директору Центрального парку Андрію Карпенко і колективу парку за плідне співробітництво.
 
Цей проєкт – музичне втілення сили духу і краси душі українського народу. Приходьте і подивіться самі!
 
Фото: Олег Сошко

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: