Главная / Афиша / Гурт KOZAK SISTERS презентував новий трек “Пироги з ожиною”

Гурт KOZAK SISTERS презентував новий трек “Пироги з ожиною”

KOZAK SISTERS  – гурт, який новим диханням оживляє етностиль, віддаючи шану стародавньому козацькому духу та українським народним мотивам. 

Основоположницею гурту є Ганна Козакова – музична продюсерка та співачка, добре знана в діаспорі українців Канади. Вона має багато волонтерських проектів, здійснених в Українській Спільноті Торонто на підтримку України. Спільно із своєю сестрою Анастасією вона йде по власному творчому шляху.

Іскрою, яка запалила вогонь ентузіазму до розвитку музичного шляху гурту KOZAK SISTERS  до сольного проекту став доробок із більш, ніж 200 пісень матері Ганни Козакової – Тетяни Білої. Цей багатющий скарб був трансформований із авторської пісні в сучасному аранжуванні для слухача. 

Стиль гурту – фольк, етнофольк та етнопоп, який зараз набирає обертів завдяки унікальному синтезу стародавнього та сучасного. Це поєднання народних інструментів з сучасним звучанням синтезованих мелодій створює неймовірно чарівну атмосферу. Також цей жанр має символічне значення, оскільки він існує на перетині музики двох різних епох. В унікальному стилі гурту органічно поєднуються традиційні українські мотиви та такі інструменти, як сопілка, дримба, кобза, ліра, бандура та трембіта. Аранжування пісень майстерно поєднує українську традиційну музику з електронним звучанням.

Сьогодні гурт KOZAK SISTERS презентує нову пісню “Пироги з ожиною”, яка зачарує вас своїм ніжним і ліричним звучанням. Ця композиція –  справжня музична розповідь про сімейні традиції та любов.

“Пироги з ожиною” –  це наповнена глибокими сенсами пісня, яка перенесе вас у затишну сільську хату, де пахне скошеними травами, де красива мелодія і чарівні слова пісні захоплюють серця слухачів, занурюючи їх у світ українських весільних традицій.

Пісня розповідає про особливий ритуал, який відбувається на весіллях в Україні –  приготування пирогів з ожиною. Цей символічний акт об’єднує сім’ї і передає благословення молодятам, він є знаком єдності і радості.

Сестри KOZAK, вокалістки гурту, зачаровують своїми гармонійними голосами, передаючи всю красу простих радощів життя, святкування любові і родини.

“Ця пісня дуже особиста для нас,  ділиться засновниця і продюсер гурту Ганна Козакова.  Вона про наші сімейні традиції, про споконвічні ритуали, про сімейний затишок і родинне щастя. Ми хочемо поділитися цим теплим і затишним настроєм з нашими слухачами, передати їм трохи родинного затишку і любові”.

Атмосферна мелодія “Пирогів з ожиною”  занурює слухачів у світ українських обрядів і родинних традицій.

“Пироги з ожиною” це пісня про прості радощі життя, про цінність сімейних традицій і про те, як ці речі можуть наповнювати наше життя сенсом, продовжують сестри Козакова Ганна та Козакова Анастасія. Ми сподіваємося, що наша пісня припаде всім до серця, як пісня про традиції, сімейні цінності і святкування любові. Вона нагадує нам про важливість простих радощів і цінності сімейних зв’язків”.

Жодна молода господиня або наречена не пожалкує, якщо візьме за приклад з цієї пісні готувати такі смачні українські страви на кожен день тижня, бо шлях до серця чоловіка лежить через… пироги!

Трек “Пироги з ожиною” записаний спільно із Заслуженим Артистом України, актором театру і кіно, поетом, кобзарем і лірником –  Тарасом Постніковим і увійде до першого дебютного альбому гурту KOZAK SISTERS та онлайн диску, який вже частково доступний на музичних платформах світу.

Композиція “Пироги з ожиною” від гурту KOZAK SISTERS, що відомий своїм унікальним звучанням, зачаровує слухачів своєю простотою і красою. Вона передає дух святкування і сімейних традицій, стаючи ідеальним саундтреком до особливого дня в житті молодят. Ця пісня наповнена любов’ю і теплом, створюючи атмосферу, яка робить весілля ще більш незабутнім.

Нехай ця композиція наповнить ваше життя теплом та родинним затишком!

Пісня “Пироги з ожиною” вже доступна на всіх цифрових платформах.

Трек можна послухати на офіційному YouTube-каналі гурту KOZAK SISTERSПроверьте так же

Від джазу до драм-н-бейсу: концерти першої половини липня в культурному просторі V’YAVA

V’YAVA масштабується — тепер це культурний простір, де можна насолодитися не лише крутими музичними дійствами …

%d такие блоггеры, как: