Последние новости
Главная / Афиша / Всеукраїнський художній фестиваль МАЛЮЙ.UA

Всеукраїнський художній фестиваль МАЛЮЙ.UA

Всеукраїнський художній фестиваль в рамках Днів молодих талантів в Чорногорії.

Якщо ти юний художник від 3 до 21 року, твоя робота може бути обрана для виставки в Чорногорії! Надішли фото 3-х робіт на пошту adrumukraine@gmail.com і візьми участь у Всеукраїнському художньому фестивалі МАЛЮЙ.UA! 50 кращих робіт, будуть представлені на виставці  в рамках Днів молодих українських талантів 2-9 листопада 2020 р. у столиці Чорногорії Подгориці.

Заявки приймаються до 1 жовтня.  Немає ніяких заборон або переваг в темі або матеріалах, єдине побажання – щоб це були оригінальні роботи, а не перемальовування відомих зображень. Обирати переможців буде поважне журі, яке складається з чорногорських фахівців культури та мистецтва. Голова журі – директор Національного музею Чорногорії, директор Управління із захисту культурної спадщини Чорногорії, член Національної комісії у справах ЮНЕСКО Анастасія Міранович.

До складу журі входять знамениті чорногорські художники Роман Джуранович, Мірко Драгович, Хайдана Костич, Матан Вуксевич, Лилияна Колунджич, педагог Музеїв і Галерей Подгориці Ваня Вукович, директор культурного центру в “Nikola Đurković” в унікальному історично-культурному осередку, що охороняється ЮНЕСКО, Которі – Тетяна Ільцев Мільенович і Президент Асоціації образотворчих митців Чорногорії Ігор Раксевич.

 

Фестиваль організовано Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушн і продакшен STUDIORAR за підтримки Посольства України в Чорногорії.

 

Чекаємо на ваші роботи, щоб Чорногорія побачила українські таланти!

Положення фестивалю і всі деталі на сайті adrum.com.ua

 

 

Проверьте так же

Iren Gotye, Mordax Bastards та Get Better радують слухачів своєю кавовою коллаборацією.

Ви вже могли насолодитись смаком кави від ліричного виконання  Iren Gotye на Relax та Lounge …