Главная / Диалог / Роман Муха: «В шоу-бізнесі принциповість і строга позиція не вітаються» – відверте інтерв’ю PRO:WIDER з Vlad Darwin

Роман Муха: «В шоу-бізнесі принциповість і строга позиція не вітаються» – відверте інтерв’ю PRO:WIDER з Vlad Darwin

Вийшов новий випуск авторського YouTube-проекту Vlad Darwin – PRO:WIDER. Гостем інтерв’ю став головний адвокат української музики у вітчизняних медіа, топовий медіа-менеджер України, ексгенпродюсер музичного телеканалу М2 – Роман Муха. Автор-виконавець і продюсер Vlad Darwin сформував кілька десятків питань для свого гостя, які показують «кухню» різних сфер шоу-бізнесу та роботи медіа.

В інтерв’ю Влад Дарвін та Роман Муха обговорили суперечливі теми музичної індустрії України: російські пісні українських виконавців в умовах військового конфлікту, маніпуляції вітчизняних радіостанцій із мовними квотами, штучна українізація та чому «не заходить» український сленг, залаштунки творчого цеху, робота у великому медіахолдингу, творча інтуїція Тіни Кароль, відродження та розвиток премії «Золота Жар-Птиця», вплив дитячих конкурсів та фестивалів на психіку дітей.

«Шоу-бізнес – це дитяча пісочниця політики, але в політиці б’ють більш боляче. Принциповість, строга позиція не вітаються. В шоу-бізнесі багато хто пластичний. Я – ні. У мене є свої цілі, розуміння куди рухатись. Не люблю йти на компроміси й не питаю чийогось схвалення. Мені здається, багато що зміниться в межах найближчих півроку. Є маніпуляції радіостанцій з квотами. Шоу-бізнес дуже залежний від таких речей, як присутність української музики в ефірі. Історія з карантином підкошує ситуацію, і в артистів немає ресурсів на створення продукту. Хороша і якісна пісня – це вклад в культурний фонд країни!», – ділиться своїми думками Роман Муха.

У інтерв’ю PRO:WIDER медійник розповів, як він відчуває ситуацію та формат, що у кожного продюсера є свій індивідуальний стиль роботи та вимоги до якості ефіру. Муха поділився власним досвідом, як він просував українську музику та рятував пісні артистів з неякісними відео, йшов на компроміс і давав оцінки та поради виконавцям, та як це впливало на остаточний відеопродукт.

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: