Главная / Музыка / Прем’єра пісні «МАКИ»! Ніжна, відверта, співчутлива ANAEL!

Прем’єра пісні «МАКИ»! Ніжна, відверта, співчутлива ANAEL!

Багатогранна жінка, оповита дивними таємницями та містичними суперечностями… Янгол, який несе кохання. ANAEL – нове загадкове ім’я в українській музиці. Співачка висловлює у своїх авторських піснях переживання, що переповнюють нині серце кожної жінки – про рідних людей і рідну землю, про майбутнє. Вона делікатно оголює рани українців та шукає можливості їх загоїти. ANAEL (Анаель – ред.) – ніжна, відверта, співчутлива.
Символи та образи пісень приходять до ANAEL уві сні: серед ночі вона записує ключові слова, з якими надалі працює, створює пісні. Інколи співачка використовує метафоричні асоціативні карти, що допомагають відшукати у підсвідомості потрібні для творчості сенси. 
«Маки» – перший сингл співачки ANAEL. У всьому світі ці квіти є символом пам’яті жертв військових конфліктів. В українськійтрадиції маки мають безліч значень. Це символ сонця, нескінченності буття та життєвої скороминущості, свободи, гордості, сну та смерті, жалю за загиблими, безневинно пролитої кровi, а також – оберіг від нечистої сили. Серед інших символів пісні – вогонь і вода. Священне полум’я символізує домашній затишок, воно живить і оберігає. Вода – початок, очищення, нескінченність, мудрість.

«Маки, маки, маки, маки такі сумні», – кожне слово тут відлунює пережитим болем мільйонів українців, але водночас і вірою вперемогу. Щемливо та поетично авторка оповідає історію пораненого солдата, який перебуває на межі життя і смерті: «В такт в грудях серце б’ється – тіло відчуває свого творця. В такт в грудях серце б’ється – так ти дійдеш до початку кінця…»

Кожному з нас є, за що боротися. «Маки» дарують надію, що кохання та віра можуть здолати найважчі випробування долі. «Маки» нагадують – не можна стерти з пам’яті спогади, що осяюють нам шлях у темряві. «Маки» – пісня всіх жінок, які чекають своїх героїв додому живими, пісня про всепереможну віру, пісня-оберіг міфічного янгола ANAEL. Кожен знайде для себе в пісні свiй сенс.

 

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: