Главная / Музыка / На майданчику плакали всі: Марта Липчей показала, що відбувалося за лаштунками зйомок відео «Там де ти»

На майданчику плакали всі: Марта Липчей показала, що відбувалося за лаштунками зйомок відео «Там де ти»

Марта Липчей представила бекстейдж мініфільму на дебютний сингл «Там де ти», який  розчулив мільйони українських сердець.

«Там де ти» став трихвилинним життям, що проживає глядач. Біль, радість, переживання, надія, віра та любов в одному мініфільмі є близькою історією майже кожної родини в Україні, яку розділила війна. Знімальна група не могла стримувати сльози на майданчику, бо кожен пережив такий епізод у своєму житті після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Знімальний процес був нелегким, адже кожен на майданчику проживав рядки пісні особисто. На деяких сценах на знімальному майданчику плакали всі. Дякую акторам Олена Борозенець та Любомир Валівоць за щирі проникливі почуття. Дякую знімальній групі, яка зробила не просто візуалізацію до відео, а справжнє кіно. Дякую моїй команді Music Brothers за підтримку та віру. Дякую, що ви зі мною, люблю кожного з вас !» — розповіла Марта Липчей. 

Зйомки відео проходили у Варшаві і тривали близько трьох днів.

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: