Главная / Музыка / «Мила Моя (CHYCHANOVSKY Remix)»

«Мила Моя (CHYCHANOVSKY Remix)»

Напередодні нового, 2019-го року LETAY випускає ремікс на свій останній сингл «Мила Моя», який вже 3 місяці грає в плейлистах шанувальників проекту і вже встиг досягти неабиякої популярності.

Насправді випускати ремікс в планах не було. Але так сталося, що одна з робот івано-франківського сонграйтера та музичного продюсера Євгена Чичановського врешті наштовхнула менеджера та продюсера LETAY Віталія Климова на думку про співпрацю з Євгеном.

            Віталій Климов: «Я помітив Євгена ще півтора року тому. Його треки для молодих артистів були не тільки вишукано професійно зроблені, не тільки були актуальними з точки зору сучасної музики. Я в них відчув те, що називається смак. Такий, який мені особисто зрозумілий. Думок про якусь співпрацю я тоді не мав, просто відзначив, що на українській музичній мапі є така персона і надалі, звичайно, звертав увагу на його роботи… І в якийсь момент «рушниця вистрілила» – я подумав, а чого б не зробити ремікс з Євгеном. Ми не були знайомі, тож я, відверто кажучи, не знав як зреагує на пропозицію зробити ремікс продюсер та сонграйтер, який не займається регулярними реміксами. Женя на щастя зреагував позитивно, мені не довелося довго пояснювати чого я саме хочу. Хоча я особливо не регламентував його роботу – так, декілька досить простих жанрових побажань

CHYCHANOVSKY жваво взявся за проект і вже за тиждень ремікс був готовий. А згодом було зроблено і його другу версію, яка так само присутня в релізі.

Для Іллі LETAY Резнікова сам факт виробництва реміксу став сюрпризом – продюсер показав вже готовий результат. Відтак позитиву додало і те, що Іллі, який і сам експериментує останнім часом з реміксами для своїх колег, але свої пісні не реміксує, робота Євгена прийшлась до смаку.

Дивний збіг життєвих обставин – дружина режисера монтажу та пост-продакшн фахівця Олександра Лавренка, який робив у вересні lyric video для оригіналу «Мила моя», була перед самими родами дитини, і так само дружина Євгена в момент його роботи над реміксом була «на сносях». Тож обидва думками були зі своїми «милими» – така от метафізика!)

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: