Главная / Афиша / M1 Music Awards. 4 SEASONS

M1 Music Awards. 4 SEASONS

Одна із найяскравіших подій у вітчизняному шоу-бізнесі оголосила дату і перші імена! Музична премія М1 «М1 Music Awards. 4 Seasons» (М1 Мьюзік Евордс. 4 Сізонс) пройде 1 грудня в Палаці Спорту.

Щороку засновники телеканалу М1 та фестивалю «Таврійські ігри» нагороджують кращих виконавців і гурти поп та естради, а також інших причетних за досягнення в музичній індустрії і внесок в розвиток шоу-бізнесу в Україні. Також нагороджуються кращі фахівці у створенні та просуванні аудіовізуального продукту.

Церемонія традиційно починається з червоної доріжки, де зірки намагаються показати свої найкращі вбрання і перевершити один одного за рівнем смаку і епатажністю. Сам же захід вражає високим рівнем художніх постановок, яскравими декораціями і костюмами, неймовірними світловими ефектами, кращим звуком і вражаючою сценою. Найвищий рівень підготовки дає право порівнювати цей захід з церемоніями нагородження Греммі або Оскар!

Цього року трохи змінився формат вибору переможців. Кожні три місяці виконавці отримували нагороди згідно з номінаціями: кращий кліп сезону, співак і співачка, група, проект і прорив. Переможці сезонів отримували ордена, а 1 грудня за підсумками всіх сезонів буде обрано найкращих у кожній з номінацій. Вся концепція нового формату премії буде озвучена безпосередньо 1 грудня. А поки організатори зберігають інтригу, лише трохи відкривши завісу. Уже відомі перші імена учасників: Тіна Кароль, Время и Стекло, MONATIK, THE HARDKISS, NK Настя Каменських, KAZKA, MARUV і NIKITA LOMAKIN. Можна лише здогадуватися, хто ще з улюблених виконавців з’явиться на сцені. Але немає сумнівів, що «М1 Music Awards. 4 Seasons» стане одним з найгучніших музичних подій року!

Проверьте так же

Пробеги свою мечту: Run Ukraine запускает серию онлайн-забегов

Принять участие в Dream Running Series сможет каждый желающий Компания-организатор Киевского марафона и самых больших …