Главная / Послесловие / Коваленко, Дідковська, Колодюк, Сумська, Лисецький, Валевська та інші експерти запропонували вихід з кризових умов під час війни

Коваленко, Дідковська, Колодюк, Сумська, Лисецький, Валевська та інші експерти запропонували вихід з кризових умов під час війни

На днях у Києві відбувся наймасштабніший з часів повномасштабного вторгнення ПАТРІОТИЧНИЙ БІЗНЕС ФОРУМ Ukrainian-European Business Hub BEST BUSINESS NETWORK BBN & Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association.

Метою проведення форуму було об’єднання інвестиційної спільноти, аналіз думок та ідей, обговорення існуючої ситуації у критичних галузях, нових інструментів та експортно та інвестиційних можливостей та планів для забезпечення роботи реального сектору, а також шляхів ефективного функціонування бізнесу в нестабільних політичних і воєнних умовах.

На першій дискусійній панелі “Проблеми та точки болю реального сектору, існуючі рішення”, модератором якої виступив Владислав Карпенко  – керівник напрямку з розвитку продуктивності і доступу до ринків , програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). Гості форуму обговорили сучасні тенденції агросектору Україні, нові рішення, які були реалізовані підприємствами за час війни, нові ринки збуту та тренди розвитку галузі України у воєнний та повоєнний час. Серед спікерів були:

Алекс Коваленко — український підприємець-новатор у сфері foodtech, засновник бренду ЕПІКУР, власник EPI Group. Амбассадор здорового способу життя, який втілює свої цінності в бізнесі. «Лідер змін 2021» за визнанням Спілки українських підприємців.

Дар’я Дідковська – підприємниця з 17-річним досвідом ведення бізнесу; власниця та СЕО агрокомпанії «АПК-РЕСУРС»; засновниця Ukrainian-European Business Hub-The Best Business Network, Засновниця The Best Version Community For Woman.

Олег Клименко – Президент Асоціації Елеваторів України, керуючий партнер ProAgro Group.

Дмитро Сіденко – засновник та президент Ukrainian-Swiss Business Association, експерт в аграрній галузі та важкому машинобудуванні. онлайн-підключення.

На другій панелі “Проблеми та точки болю інноваційного та інвестиційного сектору. Можливості які при цьому виникають” разом з модератором і спікером Дмитром Кузьменко обговорили інвестиційні можливості для українських інвесторів та можливості їх колаборації з європейськими інвесторами, роботу з санкціями з ТНК, фондами, банками із залученням технологій PTN.

Серед спікерів панелі були:

Андрій Колодюк – партнер AVentures Capital; голова Української асоціації венчурного та приватного капіталу UVCA, співзасновник Free Ukraine Foundation; ініціатор «Ukraine House Davos».

Дмитро Кузьменко – виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу UVCA.

Олександр Кіктенко – співвласник у компаніях: Development Cluster Group та EVON Group, член правління в КБУ та The WALL – Україна, співвласник у Журналі “Бізнес”, бізнес-амбасадор України. Учасник у співтовариствах: Бізнес 100, Спілка українських підприємців – СУП, CEO Club Ukraine, Українська Бізнес Асоціація, ментор всеукраїнської бізнес-спільноти Board.

Юрій Прус – власник українського інвестиційного Multi-Family Office AFA (Аdvance Finance Alliance).

Ерік Кадиров– СЕО та засновник Private Tech Network, ex CEO Credit Suisse Укаїни СНГ.

Іржи Войковський –  засновник Richfox Capital.

Ольга Сумська — найвідоміша народна артистка, українська актриса, телеведуча, амбассадор ГО «Лікарський фронт». Ольга допомагає військовим, тваринам, розповсюджує інформацію про їх потреби, а також згуртовує наших людей заради спільної перемоги;

Андрій Лисецький – засновник та головлікар мережі клінік CALM. Дерматоонколог-дерматовенеролог. Лікар вищої категорії. Засновник соціального проекту SkinScan. Я бережу свою шкіру. Засновник Громадської організації «Лікарський фронт».

На третій панелі “Нові можливості та інструменти фінансування, наступні кроки. Презентації ініціатив“, модератором якої був Євген Ковтуненко – бізнесмен, інвестор, інфлюенсер, розглянули нові можливості та виклики бізнесу, грантові можливості, цікаві проекти KRAISHI, програму від ІСС Ukraine 100*60*90. Серед спікерів були:

Світлана Олєйнікова – керуючий партнер групи компаній Synergy Universe, національний консультант Ради Європи в Україні, сертифікований консультант Horizon Europe.

Барсуков Євген – серійний підприємець, голова спілки “Бізнес Інкубатор груп Україна”.

Наталія Валевська – артистка, співачка, жінка 3-го тисячоліття, Кавалер ордена Св.Великомучениці Варвари і преподобних Антонія і Феодосія, фіналіст відборів «Євробачення»,номінант музичної премії «Золота Жар-птиця».

Олександр Бєлявський – підприємець, будівельник, інвестор, блогер, online & offline developer. Засновник корпорації LTD Arcus-А Development та креативної IT агенції Kontent production.

Сергій Опря – антикризовий експерт, віце-президент ICC Ukraine з розвитку цифрової економіки та цифрових технологій, Президент Ліги Аграріїв та Фермерів Придунав’я, СЕО “Гудман Ефект Консалтинг”.

Також на Патріотичному бізнес форумі 9 вересня були присутні представники ЗМІ, артисти, культурні діячі, міжнародні організації:

Партнери заходу: ТОВ” АПК Ресурс”, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу UVCA, ICC Ukraine, Synergy Universe, Creative Quarter, мультифункціональна клініка Sandler,ТД “Вина Світу”, Fine Digital Agency IT, національна охорона “NATIONAL SECURITY” український додаток Just agro, воркбуки “Zminy me”, Громадська організація «Лікарський фронт», CALM clinic, ML PR Advertising Agency – Марина Філіпенко та Леся Єгорченко.

Зіркові гості заходу та вагомі лідери думок з різних векторів бізнесу України: Ольга Сумська, Наталія Валевська, СолоХа, Олена Рихальська та ін.

Медіапартнери: 33 канал, Видавничий дім “Україна Бізнес”, Best People Club, glavred.net, ТОВ« АРТ-МЕДІА»,”Новини України”, Lucky Ukraine та ін.

Генеральный медіапартнер: Міжнародний медіа-холдинг CABINET BOSS

Організатори: Україно-Європейський бізнес хаб Best Business Network.

Проверьте так же

Тіна Кароль, Джамала, Pianoбой та інші артисти отримали спецнагороди премії YUNA

16 червня у київському Жовтневому палаці (МЦКМ) відбулася 12-та церемонія Національної музичної премії YUNA. Вона …

%d такие блоггеры, как: