Главная / Музыка / Iren Gotye, Mordax Bastards та Get Better радують слухачів своєю кавовою коллаборацією.

Iren Gotye, Mordax Bastards та Get Better радують слухачів своєю кавовою коллаборацією.

Ви вже могли насолодитись смаком кави від ліричного виконання  Iren Gotye на Relax та Lounge FM. Тепер слухайте нову версію в эфірі танцювальних радіостанцій.
Співачка разом з резидентами DJ FM & La Radio Plus, EDM дует Mordax Bastards та топовим українським ді-джеем, саунд продюсером Get Better презентують спільну роботу-remix “На Смак Кави”
Чуттєвий вокал Iren та ритмічне хаусове аранжування від хлопців перенесуть тебе в вимір ліричної пісні про кохання, прослухавши її ти сповнися гарячим, наче міцна кава почуттям кохання, що бадьорить дух. 
Хлопці з Mordax Bastards досить відомі в Україні та за її межами вдалими єксперементами в танцювальній музиці! Їхні пісні та ремікси завжди ротуються на радіо хвилях по всій Європі, а співпраця з артистами , як Loboda, Макс Барських, ТНМК та інші в якості реміксерів, ще раз доводить їхній професіоналізм! 
Get Better – талановитий саунд-продюсер та ді-джей в арсеналі якого багаторічний досвід співпраці та релізів на світових лейблах : Warner Music, Ego Italy, Sirup та інші завжди знає що потрібно зробити, що би влучити в ціль з першого разу! 
Сподіваємося, вам сподобається вдалий єксперемерт під назвою «На Смак Кави»
А також згодом чекайте на  східну  Iren ,яка максимально розкриється в нових англомовних піснях та кліпах в співпраці з західними музикантами.

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: