Главная / Афиша / Фестиваль мистецтв LET’S GET OUT

Фестиваль мистецтв LET’S GET OUT

Всім хто збирається у Бельгію! До вашої уваги: фестиваль мистецтв LETS GET OUT на відкритому повітрі
Де: Ферма “Goed te Reables” та замок Ойдонк
Коли: 15 липня – 17 жовтня 2021 року
Що: фестиваль мистецтв від галереї образотворчих мистецтв Френсіса Маере + вишукана їжа від Douglas & Boxys
Галерея образотворчих мистецтв Френсіса Маере запрошує на арт-фестиваль Lets Get Out, де відвідувачі можуть насолодитися роботами понад 30 сучасних бельгійських художників, прогулюючись чудовим зеленим простіром. Атмосфера фестивалю унікальна і поєднує в собі класику та авангард. У парку елегантного замку Ойдонк, що належить графу Генріху Т’Кінту де Руденбеке, який також там живе, виставлені різні відомі імена зі світового мистецтва. За декілька сотень метрів сучасним талантам надається можливість показати свої роботи в автентичній, жорстокій обстановці садиби XVII століття “Goed te Reables”. Серед перфомансу видатних митців будуть представлени роботи бельгійського скульптора Барта Ванстейнкісте, який виступив членом журі Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA, виставка переможців нещодавно відбулася в Києві, в музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе. Фестиваль мистецтв Lets Get Out відбудеться без куратора. Захід  знайомить відвідувача з красивим, різноманітним і чистим вибором художників в аранжуванні простору з увагою до самої роботи, але абсолютно пропорційно оточенню. Вибір художників-експонентів відбувся через особисті зв’язки з художниками та колегіальні контакти з іншими галереями. Художникам давали карт-бланш при виборі своїх робіт та інтерпретації просторів.
Ресторан A [GREABLES від Douglas & Boxys пов’язує унікальний кулінарний досвід із фестивалем мистецтв. Кухарі-артисти Douglas & Boxys забезпечують гастрономічні насолоди – Стефан, Крістоф і Дуглас щодня подають обіди на подвір’ї ферми або в кареті під час дощової погоди.
Фестиваль буде працювати з 15 липня по 17 жовтня, з середи по неділю, з 10 до 18 години.
Всі твори мистецтва можна придбати.
 
Квитки на виставку коштують 20 євро і продаватимуться з 5 липня через www.letsgetout-artfestival.be або біля входу.
 Дітям до 15 років вхід безкоштовний.
Ресторан A [G] REABLES відкривається о 12:00 на обід, після чого післяобідній чай. З 18:00 столи накриваються на вечерю – рекомендується бронювання. Ресторан також доступний без вхідного квитка на виставку.
Більше інформації про захід на сайті  www.letsgetout-artfestival.be
 

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

%d такие блоггеры, как: