Главная / Музыка / Я закохувалася не в тих хлопців”: MamaRika випустила пісню-застереження для всіх дівчат

Я закохувалася не в тих хлопців”: MamaRika випустила пісню-застереження для всіх дівчат

Коли ти зовсім юна та наївна, закохатися в кого-небудь – це не проблема. Проблема з’являється після того, як очікування зовсім не збігаються з реальністю: дзвінки без відповіді, нерозділені почуття та багато дівочих сліз.

Це траплялося з кожною із нас. Багато хто переживає це прямо зараз, поки слухає новий трек MamaRika під назвою “Дурненька”. Слухає та, можливо, робить дуже важливі висновки для себе.

Як розповідає сама мамка українського r’n’b, у цій пісні вона зіграла роль “кращої подруги”, яка дає пораду всім дівчатам триматися від поганих хлопців якомога далі:

“Дурненька” – про стандартну ситуацію, коли дівчина закохується в хлопця, що розбиває їй серце. Вона розуміє, що відбувається щось не те, але продовжує його любити через брак досвіду”.

Проте у самої MamaRika такий досвід мається. Вона знає, про що каже:

“Я пам’ятаю себе в такому віці, мабуть у років 16, коли я закохувалася не в тих хлопців. Бачила, як вони фліртують з іншими дівчатами, мені було дуже боляче, але я нічого не могла з цим зробити. І як би я не хотіла розлюбити, моє серце говорило інакше, тому що була маленька і дурненька”.

“Дурненька”, як і завжди, MamaRika написала разом зі своїм саунд-продюсером Ваньком Клименко. Пісня вийшла напрочуд вдалою – зухвала бомба, виконана в найкращих традиціях фолькового звучання MamaRika та класичного r’n’b Beyonce чи Cardi B.

Мораль пісні “Дурненька” – не забути про хлопців назавжди, а навчитися відрізняти чорне від білого: “Дівчата, прислуховуйтеся до своїх подруг,  та любіть в першу чергу себе”. MamaRika поганого не порадить.

Крім того, сьогоді разом із оригінальною версією “Дурненька” вийшов ремікс, над яким працювали DJ Shnaps і DJ Sanya Dymov. Обидва – одні  з найзатребуваніших діджеїв та електронних музикантів України.

Проверьте так же

ЕЖЕГОДНЫЙ 15-й ФЕСТИВАЛЬ OFF ROAD FREE FEST 2020!

С 23 по 26 июля на берегу Киевского моря пройдет 15-й всеукраинский фестиваль джиперов, в …