Главная / Персонажи / Український режисер Дмитро Вісков справив фурор на болгарському проекті «И аз го мога» («Я смогу»)

Український режисер Дмитро Вісков справив фурор на болгарському проекті «И аз го мога» («Я смогу»)

11012974_905610862813492_5530613206930446164_oУкраїнський режисер Дмитро Вісков справив фурор на болгарському проекті «И аз го мога» («Я смогу»)

Українець Дмитро Вісков разом із своєю командою поставив понад 120 номерів для болгарьськото телевізійного шоу «И аз го мога» («Я смогу»).

Десять учасників проекту за тиждень повинні навчитися жанру, який обирають на прикінці кожного прямого ефіру. Таким чином, за тиждень, вони повинні не тільки освоїти ази циркового, вокального або танцювального жанру, але і зробити цікаву постановку. Переможець отримує нове авто. Дванадцять ефірів, кожного тижня нові образи, цікаві ідеї, неймовірне виконання захопило глядацькі симпатії не тільки в Болгарії, але і в Німеччині, Сербії та інших країн.

Рівень TV шоу – програми перевищив аналогічну в Росії та Італії, та показав високий професіоналізм українського креативного режисера Дмитра Віскова, який з гордістю представляв Україну та українські традиції. Так, фінал програми відкривав український танцювальний колектив «Ватан» із запальним гопаком, який захопив усіх глядачів, журі та учасників.

Протягом трьох місяців проекту Дмитро поставив близько 120 унікальних естрадних та циркових номерів. Вперше, він поєднав такий цирковий жанр як повітряна гімнастика та ходулі! В його різноманітній діяльності багато інших несподіваних відкриттів та розробка нового циркового реквізиту.

Побажаємо яскравих успіхів та невичерпного натхнення у творчій діяльності Дмитра Віскова!

 

 

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

%d такие блоггеры, как: