Главная / Титул / У Музеї «Золоті Ворота» відкрилась нова виставка «Вільне Місто»

У Музеї «Золоті Ворота» відкрилась нова виставка «Вільне Місто»

У День Києва, на території національного заповідника «Софія Київська»  відбулась презентація масштабної художньої виставки «Вільне Місто» у супроводі музичних творів від найвідоміших композиторів України. В експозиції було представлене артпанно, створене 50 найвідомішими художниками Грузії у лютому-березні 2023 року. 

«Символічно, що презентація відбулася саме у День Києва, адже цей проєкт присвячений нашому вільному місту. А тепер виставка буде представлена у музеї Золоті Ворота, які колись відкривали вхід у вільне місто Київ», — кажуть організатори події з культурного центру «Дом Майстер Клас»

Нагадаємо, що артпанно «Вільне Місто» було подаровано Києву під час проведення  Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі.

«Ми познайомилися з авторами робіт під час проведення нашого фестивалю Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі. В один з днів ми завітали в галерею до грузинських митців. Це була незабутня зустріч! 50 художніх шедеврів вітали нас з трьох величезних полотен. Стіни галереї наче дихали потужною безумовною підтримкою України і щирою любов’ю до українського народу. Було багато сердечного спілкування, українського та грузинського співу. Саме тоді у грузинських художників виникла ідея подарувати триптих Києву, привезти «Вільне Місто» у вільне місто Київ», діляться організатори.

Тепер триптих оселиться у Музеї «Золоті Ворота», виставка триватиме з 30 травня по 28 червня. Організатори також зазначають, що місце проведення виставки дуже символічне, адже за княжих часів Ворота були входом у вільне місто Київ і експозиція стане знаком входу волелюбних народів у вільне майбутнє.

 

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

%d такие блоггеры, как: