Последние новости
Главная / Персонажи / У центрі Європи Руслана провела перший у світі ReNew Day!

У центрі Європи Руслана провела перший у світі ReNew Day!

У німецькому місті Бонн, яке по праву можна назвати центром відновлюваної енергії, адже саме тут у 2000 році було прийнято перший у світі закон про відновлювані джерела енергії (German Renewable Energy Act 2000), відбувся перший у світі ReNew Day (Міжнародний День Відновлюваної Енергії) – вільна демонстрація на відкритому повітрі, що посилає сильний сигнал світові, що майбутнє залежить від відновлюваної енергії!

Міжнародний День Відновлюваної Енергії, ініційований Русланою як Амбасадором Відновлюваної Енергії у світі від платформи Global 100% RE, відбувся за підтримки українських та німецьких партнерів, у кооперації з найбільшим молодіжним кліматичним рухом Fridays For Future.

Символічно, що захід відбувся у день літнього сонцестояння, коли Сонце досягає своєї найвищої точки над горизонтом, і створюється враження, ніби воно стоїть на одному місці, не рухається.

Нині усі прогресивні люди намагаються об’єднатися заради порятунку Планети та майбутнього людства, проте цього мало, доки не об’єднаються усі мешканці Планети. Даним заходом Руслана разом з однодумцями прагне пригорнути увагу до питань збереження планети та необхідності повного переходу людства на 100% відновлюваних джерел енергії.

Люди з різних сфер діяльності та з усіх континентів цього дня об’єднали свої зусилля, щоби відзначити досягнення  відновлюваної енергетики. Спікери з усього світу, серед яких Ashok Sridharan (мер міста Бонн), Tasneem Essop (Climate Action Network), Consuelo Mendez (Painting for Future), Hans-Josef Fell  (Energy Watch Group), Thomas Cierpka (IFOAM), Karen Raymond та James Leon Meyer (FridaysForFuture), Андрій Конеченков (Українська Вітроенергетична Асоціація), David Renne (ISES),  Franz Alt (з вітанням від Далай-лами), підкреслили актуальність переходу на відновлювані джерела та переваги такого важливого для всього людства кроку.

ReNew Day відбувся на Площі Організації Об’єднаних націй (неподалік  UNFCCC (секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату) та World Conference Center).

Захід супроводжувався музикою у виконанні відомого музиканта з Пакистану Аріеба Азхара та виконавиці з Бонну Македи.

Кульмінацією заходу став  виступ Руслани, під час якого вона презентувала фрагмент нового перформенсу, який вже скоро побачать глядачі під час світового туру за чисту енергію!

Все дійство відбувалося на мобільній сцені, живлення якої було повністю на відновлюваній енергії!

Активісти пропонують змінити рух на місію, а саму місію зробити стилем життя – “handbook of life”. Саме про це Руслана і сказала зі сцени. Якщо кожна людина стане енергетично незалежною, замислиться про перехід на renewable energy і почне рухатися в цьому напрямку, це і врятує нашу планету.

Сьогодні у світі ми спостерігаємо нову тенденцію, хвилю, що піднімається в людях – боротьба за спасіння планети. Сьогодні люди виходять зі страйками, з’являються молодіжні рухи, започатковані школярами та студентами, до них приєднується все більше і більше людей різного віку. Ці рухи набирають глобального всесвітнього масштабу боротьби за порятунок планети.

У нас є не лише рух, а місія Go Renewable Energy 100%”. Місія має стати  стилем життя кожної людини – перейти на чисту енергію, стати енергетично незалежним! Ми закликаємо приєднатися до нас всіх, хто реально прагне змінити ситуацію, та покласти край епосі нафти, газу, вугілля та атому. Переходьте на Енергію Сонця, Вітру, Води, Землі – Go Renewable Energy 100%!! Це і врятує Планету! Дякую всій моїй команді від України та Німеччини за створену подію у центрі Європи та відновлюваної енергії –  місті Бонн!

Планета, а саме її клімат, сьогодні у найбільшій небезпеці.

День Відновлюваної Енергії, який відбувся у Бонні на Площі Організації Об’єднаних націй, неподалік  UNFCCC (секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату) та World Conference Center, став відповіддю на питання, як ми можемо врятувати планету.  Ми показали, що у нас є рішення. Ми присвятили цьому ціле шоу REnewDay, щоби показати чисту енергію, показати її джерело і відсвяткувати нашу місію. Ми заклали цю традицію. І будемо робити таку подію щороку, а можливо і двічі на рік”, – розповіла Руслана.

Також, напередодні REnew Day Руслана взяла участь в одній з найбільших глобальних демонстрацій руху Fridays For Future в м. Аахен, на яку зібралося понад 40 000 чоловік з 16 країн світу. Молодь підтримала звернення Руслани і разом з нею скандували кричалки “charge your heart to charge the world”, “now, here, together”.  Руслана, котра і раніше висловлювала активну підтримку руху Fridays For Future, стала першою українкою, що вийшла на сцену перед десятками тисяч протестувальників зі всього світу!

Не намагайтеся  достукатися до старих політиків! Відкривайте очі своїм друзям. Ми маємо йти і примножувати наше прагнення  жити на чистій землі, щоби зробити чисте майбутнє на чистій енергії. Якщо ми хочемо це зробити, ми маємо в першу чергу зарядити чистою енергією своє серце, тоді ми зможемо зарядити і змінити весь світ. Тоді весь світ довкола стане clean renewable energy. – додала Руслана.

Міжнародний День Відновлюваної енергії, який планується в подальшому зробити щорічною акцією, став відправною крапкою широкомасштабної промо-кампанії по всьому світу, спрямованої на всесторонню популяризацію переходу до відновлюваних джерел енергії на масовому рівні!

Проверьте так же

Iren Gotye, Mordax Bastards та Get Better радують слухачів своєю кавовою коллаборацією.

Ви вже могли насолодитись смаком кави від ліричного виконання  Iren Gotye на Relax та Lounge …