Главная / Персонажи / ТВОРЕЦЬ “ТІНІ НЕЗАБУТИХ ПРЕДКІВ” ТА “SELFIEPARTY” ЛЮБОМИР ЛЕВИЦЬКИЙ ЗНІМЕ ФІЛЬМ ДЛЯ МАЙКЛА БЕЯ?

ТВОРЕЦЬ “ТІНІ НЕЗАБУТИХ ПРЕДКІВ” ТА “SELFIEPARTY” ЛЮБОМИР ЛЕВИЦЬКИЙ ЗНІМЕ ФІЛЬМ ДЛЯ МАЙКЛА БЕЯ?

Поки йде виробництво крупного кіно проекту «ЕГРЕГОР», який генеральний продюсер Сергій Лавренюк та Любомир поки що тримають під семи замками, Левицький почав відкривати таємниці про свій американський молодіжний трилер «ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ» в оригіналі BLACK FRIDAY, роботу над підготовкою якого вже почала голлівудська компанія.

Вчора на нагородженні першої української кінопремії «Золота Дзиґа», Левицький з’явився на червоній доріжці зі своєю розкішною дружиною Наталією і змусив всіх звернути увагу на назву нового проекту яку написав прямо на своїх долонях!
Ми знаємо, що Любомир майстер не стандартних ходів в промо-кампаніях своїх фільмів, але цього разу він задумав щось зовсім нове та дуже інтригуюче.


Нам вдалось дізнатись що BLACK FRIDAY це буде стовідсотково голлівудське кіно розраховане на американську та європейську молодь. Як говорить режисер це фільм для аудиторії що уже так скучила за «Пунктом Призначення» та хорошим молодіжним гумором.
Над сценарієм працює голлівудський сценарист, оператором стане Марк Еберлі, який уже знімав «ТІНІ НЕЗАБУТИХ ПРЕДКІВ», а зйомки повинні відбутись уже цього року.
Також є інформація що фільм буде зніматись як в США так і в Україні. Одну з головних ролей в цьому майбутньому голлівудському хіті зіграє одна з світових кінозірок, але не обійдеться і без української красуні, кого саме ще невідомо, адже буде оголошено великий кастинг на жіночу роль у віковій категорії 18-22 роки.
Фільм повинен вийти в світовий прокат восени 2018 року саме в день Чорної П’ятниці на наступний день після дня Подяки в Америці.
Любомир поки тримає в таємниці хто буде продюсером фільм і звичайно хто буде дистриб’ютором картини в світі, але на офіційній сторінці Facebook https://www.facebook.com/lybomir.levitsky
на заставці ми бачимо студію Майкла Бея, де Любомир нещодавно побував. Тому залишається тільки здогадуватись…

Проверьте так же

ЕЖЕГОДНЫЙ 15-й ФЕСТИВАЛЬ OFF ROAD FREE FEST 2020!

С 23 по 26 июля на берегу Киевского моря пройдет 15-й всеукраинский фестиваль джиперов, в …