Главная / Персонажи / #ТриГодиниНаМрію отримали донецькі близнючки, які мріють стати лікарями

#ТриГодиниНаМрію отримали донецькі близнючки, які мріють стати лікарями

Життя Ані і Насті почалася з серйозного виклику лікарів. Одна з дівчаток при народженні відразу потрапила в перинатальний центр через проблеми зі здоров’ям. Весь цей час поруч з ними була їх лікар, заслужений лікар України, народний депутат – Тетяна Бахтєєва. У підсумку, з пологового будинку вийшли здорові дівчатка і мама.

Підростаючи, сестри вирішили, що стануть лікарями. У відбірковому турі проекту «Діти неоголошеної війни» їх презентація сподобалася Тетяні, і вона подарувала їм #ТриГодиниНаМрію в одній з київських лікарень.

Аня і Настя не могли стримати емоцій, коли, вперше в житті, надягли білі халати і пішли знайомитися з професією лікаря. Дівчатка подивилися роботу травмпункту і навіть допомогли зробити перев’язку лучезапястного суглоба одному з пацієнтів, побачили цікаві рентгенівські знімки, познайомилися з роботою барокамери, виміряли пацієнтам тиск.

Аня взяла з собою на зустріч медкнижку, яку постійно вивчає. Вона збирала в неї автографи лікарів. Лікар пожартував, що тепер ця книжка стала її першою «трудовою».

Проект «Діти неоголошеної війни» має на меті підтримати дітей, які потребують особливої ​​щоденної уваги до себе. Це переселенці, сироти, діти воїнів, діти-інваліди, тисячі маленьких українців, які потребують нашої турботи.

«Народний депутат Тетяна Бахтєєва надихнула близнят і проявила величезне бажання підтримати їх в такому важливому життєвому виборі, – розповідає куратор та ідеолог проекту Анюта Славська. – Дівчата отримали враження і подарунки».

Після екскурсії по лікарні, сестри одноголосно вирішили, що стануть педіатрами. Тепер вони мріють побувати в пологовому будинку і дуже сподіваються, що Тетяна Бахтєєва допоможе здійснити їх мрію.

Проверьте так же

Пробеги свою мечту: Run Ukraine запускает серию онлайн-забегов

Принять участие в Dream Running Series сможет каждый желающий Компания-организатор Киевского марафона и самых больших …