Главная / Персонажи / #ТриГодиниНаМрію отримали донецькі близнючки, які мріють стати лікарями

#ТриГодиниНаМрію отримали донецькі близнючки, які мріють стати лікарями

Життя Ані і Насті почалася з серйозного виклику лікарів. Одна з дівчаток при народженні відразу потрапила в перинатальний центр через проблеми зі здоров’ям. Весь цей час поруч з ними була їх лікар, заслужений лікар України, народний депутат – Тетяна Бахтєєва. У підсумку, з пологового будинку вийшли здорові дівчатка і мама.

Підростаючи, сестри вирішили, що стануть лікарями. У відбірковому турі проекту «Діти неоголошеної війни» їх презентація сподобалася Тетяні, і вона подарувала їм #ТриГодиниНаМрію в одній з київських лікарень.

Аня і Настя не могли стримати емоцій, коли, вперше в житті, надягли білі халати і пішли знайомитися з професією лікаря. Дівчатка подивилися роботу травмпункту і навіть допомогли зробити перев’язку лучезапястного суглоба одному з пацієнтів, побачили цікаві рентгенівські знімки, познайомилися з роботою барокамери, виміряли пацієнтам тиск.

Аня взяла з собою на зустріч медкнижку, яку постійно вивчає. Вона збирала в неї автографи лікарів. Лікар пожартував, що тепер ця книжка стала її першою «трудовою».

Проект «Діти неоголошеної війни» має на меті підтримати дітей, які потребують особливої ​​щоденної уваги до себе. Це переселенці, сироти, діти воїнів, діти-інваліди, тисячі маленьких українців, які потребують нашої турботи.

«Народний депутат Тетяна Бахтєєва надихнула близнят і проявила величезне бажання підтримати їх в такому важливому життєвому виборі, – розповідає куратор та ідеолог проекту Анюта Славська. – Дівчата отримали враження і подарунки».

Після екскурсії по лікарні, сестри одноголосно вирішили, що стануть педіатрами. Тепер вони мріють побувати в пологовому будинку і дуже сподіваються, що Тетяна Бахтєєва допоможе здійснити їх мрію.

Проверьте так же

TANA стала победителем американской музыкальной премии.

Пока Украина отходит от скандала на отборе Евровидения, TANA завоевывает престижные международные награды на просторах …