Главная / Послесловие / «СХІД І ЗАХІД РАЗОМ» ПІД КУПОЛОМ ЦИРКУ «КОБЗОВ»!

«СХІД І ЗАХІД РАЗОМ» ПІД КУПОЛОМ ЦИРКУ «КОБЗОВ»!

P1090243В передсвятковий вечір Старого Нового року, артисти найбільшого цирку-шапіто України «Кобзов» вітали особливих гостей – дітей з «Потягу Дружби», яких привезли до столиці партнери цирку з благодійної організації «Стрічка Надії».

540 школярів із різних міст Луганської та Донецької областей, які живуть в умовах воєнних дій та постійного страху, поринули в атмосферу казкової новорічної вистави від «Кобзова» та, хоча б не на довго, відволіклись від того жаху, що їх оточує щоденно.

10-річна Іринка з Луганщини розповіла, що стільки тварин вона ніколи ще не бачила.

Коли я виросту, то хочу працювати з жирафиком і зебрами у цирку. Вони дуже гарні та веселі. А ще мені сподобався кенгуру-боксер, якби не стріляли в мене вдома… я попросила б маму купити мені такого ж”, – розповіла про своєю дитячу мрію п’ятикласниця.

“Мені дуже сподобалось в Києві, зовсім не втомилися. Тут ми,наче попали у казку Нового року, особливо сподобалось у цирку, на виставі. Спасибі всім організаторам! Хотілось би, щоб колись цирк «Кобзов» приїхав до нас у Донецьку область. І щоб всі прийшли у цирк вже в мирний час”, – говорить 15-річний Дмитро.

Як і планувалося, всі діти з «Потягу Дружби» приїхали до нашого цирку. Ми заспівали разом гімн України, запустили у небо жовто-блакитні кулі.

Далі, на маленьких гостей чекало яскраве дійство на манежі. У залі цирку панувала особлива атмосфера, і я радий, що ще 600 дітей, для яких так важлива підтримка і позитивні емоції, стали щасливішими завдяки команді професіоналів цирку «Кобзов».

“Неймовірно, але протягом 18 років, понад 820 000 тисяч дітей відвідали наш цирк безкоштовно! Їх спільна енергія від вражень, отриманих під час кожної вистави – це головна мотивація для руху вперед! Бо для нас – чужих дітей не буває! Нехай у ці святкові дні збудуться маленькі і великі мрії, а головне – по всій території України запанує мир!”,  – поділився Микола Кобзов.

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

%d такие блоггеры, как: