Главная / Музыка / Співачка Руслана продовжує традицію Різдвяних концертів

Співачка Руслана продовжує традицію Різдвяних концертів

Різдво – казкове та світле свято! Цього року Руслана, що стала одним із символів Українського Різдва, полетіла до рідного Львова. Не лише привітати маму з днем народження, не лише зустріти Святвечір в родинному колі з татом, але й дати великий різдвяний концерт 7 січня, на площі перед пам’ятником Т. Шевченку.  

Починаючи з 1996 року, Руслана створювала різдвяні проекти – концерти, шоу, фільми, кліпи, пісні… у Львові, у Києві, в Карпатах… І все заради того, щоб зберегти традиції Українського Різдва, віднайти традиції Новітньої України.

На концерті у Львові Руслана заспівала різдвяні колядки, неочікувані інтерпретації, нові пісні і вже визнані світом хіти співачки. Люди співали разом з Русланою. На площі було багато людей – львів’ян, гостей міста зі всієї України та з-за кордону. Перед очима захопленої публіки, львів’яни продемонстрували, як вони святкують Різдво. Це був дивовижний вечір, час мрій, час дива! 

– У Львові був більше ніж концерт на площі! Всі львів‘яни, які були присутні, точно скажуть: при -12!!! Всі колядки співали від серця, всі слова йшли від душі! Бо Різдво! Бо ми – Україна! І з нами Бог! Я щаслива, що змогла подарувати всім вам відчуття свята і радості. Христос ся Рождає! Славімо його! Нехай Бог пошле в наші серця максимум чистої любові та чистої енергії, надихне нас і благословить зробити наш світ і життя найщасливішими! – розповіла Руслана.

До речі, у Києві Руслана також дала великий різдвяний концерт 25 грудня на Софійській площі, на Різдво за григоріанським стилем, європейське Різдво, як його називають в Україні. Перша переможниця Євробачення від України вразила глядачів тим, що не побоялася сильного морозу та співала у самій вишиванці більше, ніж півтори години. У Києві на Софійській площі було реальне Різдвяне диво: повна площа людей колядувала, а Руслана весь концерт відспівала, пританцьовуючи на порталах, щоб бути ближче до людей.

На сам Новий рік Руслана зробила унікальне новорічне шоу #ReNewYear на чистій енергії сонця в Бессарабії: вперше у світі увімкнула кнопку переходу на чисту енергію і “заживила” всю енергосистему місця проведення акції 100% відновлюваною енергією, кинувши виклик старій енергосистемі.

– Рівно о 00:00 я включила на сцені кнопку переходу на сонячну енергію. Все відбувалося насправді під бурхливі оплески гостей та учасників події. Цю ідею ми реалізували разом з Віктором Куртєвим. Ця кнопка переходу на власну чисту енергію сонця і вітру, вироблену зі 100% Renewable джерел, також  знаходиться і в голові кожної людини. Цю кнопку зі старою, нібито “недорогою” енергією, за яку ми платимо ціною життя планети, свого здоров’я і майбутнього, треба знайти і переключити у себе в голові! Я переконана, що настав час кинути виклик енергомонополіям і вирушити зі своєю чистою енергією, виробленою сонцем та вітром, в майбутнє на своєму незалежному “Ноєвому Ковчезі”У майбутнє, де ключова кнопка вибору енергії у твоїх руках. На своєму прикладі я демонструю, що все можливо! Рівно опівночі я показала шоу на чистій енергії сонця і закликала всіх у Новий рік переходити на енергію з чистих джерел! – емоційно прокоментувала Руслана.

Окрім музикантів, разом з Русланою на всіх концертах на сцені був музикант-віртуоз, який грає на українських етно-духових інструментах – Олесь Журавчак.

Загалом різдвяні та новорічний концерти Руслани відвідали більше 50 000 глядачів, які отримали заряд чистої енергії різдвяних та новорічних свят.

Проверьте так же

Скандал на конкурсе Мисс Украина 2019: пластический хирург Дмитрий Слоссер провел «досмотр» конкурсантки

Вокруг Мисс Украина 2019 бурлят самые настоящие страсти, и, это будет, пожалуй, один из самых …