Главная / Афиша / Соліст Zurich Opera House Андрій Бондаренко виступить у Києві

Соліст Zurich Opera House Андрій Бондаренко виступить у Києві

19 квітня в Домі «Майстер Клас» відбудеться сольний концерт Андрія Бондаренка, одного з найпрекрасніших  баритонів сучасності, соліста Zurich Opera House.

Український співак Андрій Бондаренко підкорив найзнаменитіші оперні та концертні зали світу, став лауреатом різноманітних міжнародних конкурсів та фестивалів. Він виконував головні партії у найвідоміших операх: партія Графа у «Весілля Фігаро» у Королівському театрі Мадриду та Австралійському оперному театрі, партія Роберта в «Іоланті» у супроводі Гюрценіх-оркестра та на сцені Опери Далласа, партія Марселя у «Богемі» Баварського державного оперного театру у Мюнхені та Цюріхського оперного театру, а також кантата «Весна» Сергія Рахманінова у супроводі Лондонського філармонійного оркестру. На його рахунку дебютний сольний концерт в Уігмор-Холлі під акомпанемент піаніста Гері Метьюмена.

Серед нещодавніх ангажементів Андрія – постановка Штутгартського державного театру, Глайндборнський фестиваль, Оперний театр у Сан-Паулу, Опера Далласа.

Дуже скоро київські поціновувачі високого мистецтва зможуть насолодитися концертом камерної музики у виконанні Андрія Бондаренка. Партія фортепіано – Віталій Лиман. Концерт відбудеться у рамках світового турне Андрія Бондаренка. Публіка Відня, Праги, Вашингтону та Нью-Йорку вже мала змогу насолодитися чудовим співом і бездоганним трактуванням цієї неперевершеної програми. На черзі Київ! Справжні поціновувачі мистецтва раді вітати у столиці одного з найталановитіших молодих баритонів сучасності.

 

Проверьте так же

Шпагаты в воздухе, сложные трюки и красная дверь – D’Arts Dance Project показали кадры с репетиции нового шоу «За закрытой дверью»

Уже 18 июня D’Arts Dance Project – один из самых ярких балетов Украины презентует свой …