Главная / Афиша / СЕРГІЙ БАБКІН, ОЛЕКСАНДР СКІЧКО і OPEN KIDS НА ГУЧНІЙ ПРЕМ’ЄРІ “11 ДІТЕЙ З МОРШИНА”

СЕРГІЙ БАБКІН, ОЛЕКСАНДР СКІЧКО і OPEN KIDS НА ГУЧНІЙ ПРЕМ’ЄРІ “11 ДІТЕЙ З МОРШИНА”

За тиждень до офіційного прокату у кінотеатрі Multiplex в Lavina Mall прогреміла гучна прем’єра  сімейної пригодницької комедії  “11 дітей з Моршина”  режисера Аркадія Непиталюка, створена за підтримки Міністерства культури України і виходить у широкий прокат вже 3 січня.

“Я радий бути на прем’єрі нового українського фільму – комедії 11 Дітей з Моршина режисера Аркадія Непиталюка – переможця конкурсного відбору проектів патріотичного спрямування. Авантюрна захоплива сімейна історія, яка, я впевнений, не залишить нікого байдужими і подарує яскраві емоції, посмішки та гарний настрій усім, хто його подивиться! Похід в кіно – прекрасний варіант як провести час з родиною та друзями у цей час святкових днів!”, – Євген Нищук, Міністр культури.

“У нас було вже багато допрем’єрних показів по Україні. Ми бачимо реакцію дітей на наш фільм і дуже раді, що наш задум створити добре сімейне кіно, вдався. Запрошую дітей і родини на наш фільм”, – Сергій Лавренюк, продюсер.

Команда фільму підготувала для всіх гостей багато сюрпризів. На святковому концерті вживу запалювали Luiku, DETKI, Open Kids і Сергій Бабкін, який виконав пісню “11 дітей з Моршина”, написану спеціально до фільму. Ведучим концерту став Анатолій Анатоліч, який роздавав незабутні призи всім, хто зумів відповісти на його запитання.

Роздавали автографи і робили фото з учасниками –  саунд-продюсер фільму Сергій Бабкін, актори – Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Лєра Дідковська, Гарік Корогодський, Анатолій Анатоліч та Сніжана Бабкіна.

“Прем’єра була дуже душевна. Така, як і має бути у доброму та сімейному фільмі. Особливо приємно, що фільм виходить у новорічний час, бо це момент певної казки, канікул, коли вся родина збирається разом, а це якраз сімейне кіно, яке можна подивитися разом. У фільмі є і гумор, і драматизм і цікава історія”, – Олександр Скічко.

“Вчора було нереально круто! Для мене зйомка в стрічці “11 Дітей з Моршина” мій дебют, а також моя мрія, яку я загадала в минулому році та яка здійснилася! Сюжет стрічки також наповнений мріями дітей, які мужньо долали все заради них! Отже мрійте, тому що мрії здійснюються” – Лєра Дідковська, учасниця Open Kids.

“Прем’єра в Києві пройшло чудово! Особливою була реакція дітей, адже цей фільм створювався для них – було видно, що він їм дуже сподобався. Після показу дітки підходили до мене і ділились своїми емоціями і розповідали, що отримали велике задоволення від фільму”, – Олена Лавренюк, актриса.

Прем’єру також відвідали: Пилип Іллєнко, Олег (Фагот) Махайлюта, Маша Єфросиніна, Олексій Прищепа, Оксана Берг, Ліза Скічко-Юрушева.

Грандіозним фіналом вечора став прем’єрний перегляд фільму “11 дітей з Моршина”.

Коротко про фільм:
Всім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій. В бажанні заробити легкі гроші, директор ТРЦ Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, дивіться у кіно.

У ролях: Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Ольга Фреймут, Анатолій Анатоліч, Сергій Бабкін, Сніжана Бабкіна, Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Людмила Смородина, Людмила Єфименко, Лєра Дідковська, Віталіна Біблів.

 

Проверьте так же

Роман Муха: «В шоу-бізнесі принциповість і строга позиція не вітаються» – відверте інтерв’ю PRO:WIDER з Vlad Darwin

Вийшов новий випуск авторського YouTube-проекту Vlad Darwin – PRO:WIDER. Гостем інтерв’ю став головний адвокат української …