Главная / Персонажи / Руслана Лижичко закликала Президента підписати закон про збереження пралісів!

Руслана Лижичко закликала Президента підписати закон про збереження пралісів!

Руслана Лижичко двічі перепливла Озеро Молодості в Буковелі,  щоб привернути увагу громадськості та Президента України до проблеми збереження карпатських пралісів.
Ні дощ, ні сильний вітер, ні низька температура води, яка в день запливу була всього 14 градусів вище нуля, не стали на перепоні українській амазонці. Співачка в прямому ефірі продемонструвала світові та Україні свою відмінну фізичну підготовку, двічі пропливши  карпатське озеро, довжиною близько кілометра.
Нагадаємо, що під час виступу на фестивалі Porto Frankо, який відбувся 16 червня в Івано-Франківську, Руслана публічно звернулася до Петра Порошенка з закликом підписати  Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат №4480.
«Все це я роблю для того, щоб всі почули, що карпатські ліси знищують! І від себе я зроблю все можливе, щоби цього не допустити. Приєднуйтесь!» – закликала Руслана Лижичко на своїй сторінці в Фейсбук.
Старовікові ліси – це унікальні екосистеми, які є домівкою для багатьох рідкісних видів тварин та рослин. Після знищення вони не відновлюються. Сьогодні в Європі праліси залишились лише в Карпатах і на початок 2017 року в Україні ідентифіковано всього 85 тис. га старовікових лісів, включно з 34 тис. га пралісів. Це трішки більше площі Києва.
Праліси неможливо відновити, адже вони формуються та розвиваються століттями, тому так важливо, щоб Президент підписав закон про збереження пралісів та допоміг вберегти цю унікальну природну спадщину.

Проверьте так же

В Оскаре состоялась благотворительная премьера фильма “Путь домой”

В новому кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ Smart Plaza відбулася прем’єра сімейної пригоди «Шлях додому», в …