Главная / Афиша / Програма «Creative Fellowship» розширює горизонти для українських талантів

Програма «Creative Fellowship» розширює горизонти для українських талантів

Creative Fellowship Initiative розпочато співпрацю з двома міжнародними проектами, спрямованими на освіту для молоді України в сфері культури та мистецтв.

Creative Fellowship Initiative заключив угоду про нове партнерство з Opera on Tap – неприбутковою організацією, що знаходиться у Нью-Йорку, США. Це перший досвід співпраці Creative Fellowship Initiative з мистецькими педагогами за межами ЄС, який відкриває нові перспективи для творчої молоді з України, Північної Македонії та Гватемали. На переконання представників Creative Fellowship Initiative, навіть у цей складний для України час українським талановитим дітям та підліткам повинна надаватись можливість розвивати свої здібності; тому, крім вже існуючих програм, проект продовжує розширювати горизонти можливостей для талановитих дітей та підлітків.

Так, з 2017 року в Україні здійснюється стипендіальна програма для талановитих дітей. У рамках партнерства з Міжнародним Зальцбурзьким Оперним фестивалем проект Creative Fellowship покликаний для ознайомлення дітей із промислових регіонів з міжнародним культурним середовищем, надання можливості спілкування з однолітками з інших країн та створювання спільних творчих проектів. Щорічно, впродовж Фестивалю, переможці програми беруть участь у роботі міжнародних музичних таборів. Оновлена та розширена у 2020 році програма Creative Fellowship надає можливість українській молоді безкоштовно вивчити англійську мову, вчить працювати в команді, виробляє вміння ставити цілі та вирішувати завдання у мультикультурному середовищі. Такі навички не лише збільшують шанси працювати в цікавих, багатонаціональних проектах із широкою географією та гарною зарплатою, але й займатися підприємництвом на вищому рівні.

Цього року Opera on Tap став провідним партнером в шоу-кейсі Creative Fellowship, який залучив понад 45 стипендіатів із України, Північної Македонії та Гватемали. Завдяки партнерству буде налагоджена співпраця між молодими талантами, викладачами Opera on Tap та всесвітньо відомими оперними співаками з усього світу. Кейс буде спиратися на «Playground Opera» – програму віртуальної освіти, розроблену викладачами Opera on Tap у співпраці з національно визнаними фондами та освітніми організаціями США.

«Програма «Playground Opera» налагоджує міцні стосунки з викладачами та студентами та представляє творчість як життєву навичку, необхідну для успіху. Ця онлайн-платформа «активного навчання» надає студентам можливість взаємодії з художниками-викладачами та завантаження власних робіт, що виступають епізодами проекту. Крім того, вони побачать власний художній та відеоконтент, інтегрований у виробництво оперного відео», – говориться у повідомленні Creative Fellowship Initiative.

У реалізації навчальної програми Opera on Tap можуть допомогти вчитель музики або класний керівник, яким надаються вся необхідна підтримка та матеріали.

Після 6 навчальних занять учні надається можливість для створення відеоконтенту, який буде інтегровано у фінальний оперний фільм за мотивами «Попелюшки» Россіні.

Крім того, у стипендіатів навчальної програми Opera on Tap є шанс прийняти участь у дослідженні, яке проводиться Університетом Сан-Франциско та фінансується Фондом Рене Флемінг. Дослідження на базі «Playground Opera» передбачає вивчення впливу на розвиток емпатії та соціально-емоційного навчання дітей. Під наглядом нейробіолога Університету Сан-Франциско, доктора Індра Вісконтаса, відстежуватиметься покращення процесу керування емоційними процесами та інших когнітивних і соціальних навичок, а саме шляхом опитування дітей та вчителів, які беруть участь у програмі.

ПРО OPERA ON TAP

Проект Opera on Tap було розпочато як невелике щомісячне зібрання амбітних співаків із класичною освітою, які шукають більше можливостей для виступу. OOT виріс у продюсерську організацію із базою лояльної аудиторії та національним визнанням, ставши інноваційною силою в сфері класичної музики. Завдяки програмі Chapter, що наразі включає в себе двадцять п’ять національних та міжнародних відділень, OOT створено найбільшу у світі мережу оперних виконавців, творців та прихильників.

Разом із тим Opera on Tap розроблено Immersive Opera Project, New Brew та інші програми. Флагманська освітня програма Opera on Tap, Playground Opera, навчає дітей у сфері опери, музики та театру по всьому світу.

Штаб-квартира Opera on Tap знаходиться у Брукліні, штат Нью-Йорк, і має статус національної організації. Крім підтримки відділень по всьому світу, проект представляє програми місцевого виробництва, призначені для виконання місії залучення громади через оперу.

https://operaontap.org

ФОНД РЕНЕ ФЛЕМІНГ

Фонд Рене Флемінг не тільки прагне допомагати у створенні майбутнього в дослідженнях музики та здоров’я, але й підтримує нових артистів за допомогою цільових проектів та сприяння розвитку визнаних організацій, які виконують цю важливу роботу. Фонд є некомерційною благодійною організацією.

www.reneefleming.com

Доктор ІНДРЕ ВІСКОНТАС

Доктор Індре Вісконтас, нейробіолог з Університету Сан-Франциско (USF), співпрацюватиме з Opera on Tap для проведення досліджень, які відстежують покращення емоційної регуляції студентів та інших когнітивних і соціальних навичок. Вісконтас – член Консультативної ради Opera on Tap, оперний співак і режисер, який захистив докторську дисертацією у когнітивній нейронауці. Крім викладання в USF, Вісконтас також працює у музичної консерваторії Сан-Франциско.

 

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: