Главная / Персонажи / «Посмішка долі»: Українські артисти дали благодійний концерт аукціон у Варшаві в підтримку переселенців з тимчасово окупованих територій

«Посмішка долі»: Українські артисти дали благодійний концерт аукціон у Варшаві в підтримку переселенців з тимчасово окупованих територій

21 квітня в місті Варшава відбувся український благодійний концерт аукціон на підтримку переселенців з тимчасово окупованих територій та з територій, де проходять військові дії. Організаторами заходу стали польський БФ “Uśmiech losu” та український БФ “Посмішка долі”. Захід зібрав кошти на підтримку 39 604 переселенців, які зараз проживають у Солом’янському районі міста Києва.
Концерт аукціон відбувся на локації ТЦ “Galeria Młociny” в ресторані італійської кухні Pesto Café, де присутніх вітали польський теле-радіо ведучий Paweł Tworek та українська ведуча Ірина Келлер. Учасниками заходу були такі відомі українські виконавці, як гурт SESTRA, Polina Dashkova, MORPHOM, ULIANA ROYCE, Big BOSS, Romario Punch та SERAFYN.

На аукціоні були продані такі цікаві лоти з України: картина “Біологічна зброя” із серії “Гуси” від сучасної української художниці Іванни Нечипорук, декоративна Гільза з поля бою з м. Ізюм, Харківської обл., об’єм 155 мм, пляшка колекційного вина “Каберне Мерло 2018” об’ємом 3 літри від української ТМ колекційних вин “Колоніст” з підписами власника ТМ Плачкова Івана Васильовича та відмого українського військового експерта Олексія Арестовича, прапор України з підписом Валерія Залужного, прапор міста Ірпінь з підписом мера Маркушина Олександра Григоровича, авторська книга «Битва за Ірпінь» про звільнення Ірпеня, автора Петра Щербини, чохол для оперативно-технічного оснащення російської армії, який було вилучено як трофей з захопленого російського складу на сході України, ящик Артемівського шампанського з Бахмута від заводу, який вже не існує.
Загальна сума з аукціону в розмірі 21100 злотих буде використана на підтримку 39 604 переселенців, які зараз проживають у Солом’янському районі міста Києва. Це є великою допомогою для людей, які зазнали непоправної шкоди внаслідок війни.

Серед гостей аукціону були присутні Ян Гранат, у минулому генеральний консул Республіки Польща в Харкові та відомий активіст Robert Rak, який від самих перших днів повномасштабного вторгнення підтримує біженців з України в Польщі: приймав у свому домі і допомагав фінансово, також допомагає фінансово в закупівлях для військових на фронті. Справжній польський друг України, який виступив зі сцени:

«Це чудова ініціатива, і кожен внесок може мати значення в забезпеченні переселенців необхідним житлом, харчуванням та речами для повсякденного життя. Добрі справи завжди важливі, і я вірю, що ваш внесок допоможе покращити життя людей, які потребують допомоги».

 

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

%d такие блоггеры, как: