Главная / Афиша / Plastikwood та Urban Space 500 відкриють виставку в новорічну ніч

Plastikwood та Urban Space 500 відкриють виставку в новорічну ніч

Легкий прозорий серпанок огортає вас з голови до ніг, білі квіти на стінах урочисто зустрічають гостей, витончені гілки фантастичних дерев галантно притримують ваші сукні та фраки. Саме так арт-група Plastikwood разом з міським простором Urban Space 500 пропонують позбутися пакетів, що вже скоро стануть поза законом, і увійти у новий рік без пакетного вантажу.

«Outlowed Plastic – це виставка, що має на меті привернути увагу киян до необхідності дбати про своє оточення, сортуючи сміття, щоб воно не потрапляло на полігони, а також проінформувати про майбутні законодавчі зміни, які торкнуться кожного з нас. Адже вже з 1 січня 2022 року почнеться нове життя — життя без пакетів»,- повідомляють у Plastikwood

Виставка урочисто буде відкрита у новорічну ніч на вечірці White Tie New Year в улюбленому міському закладі всіх творчих, соціально активних та відкритих людей – Urban Space 500.

«Ми любимо місто, та прагнемо зробити його краще в міру наших можливостей, саме тому така проблема як сортування відходів для нас важлива. Ідея створення виставки виникла завдяки командній роботі, і ми хочемо передати повідомлення Plastikwood місту, тільки зробити це у цікавішій формі. Чому не перетворити наш простір в цілу інсталяцію і не зробити з цього свято? А через те, що снігу не передбачається, а один з головних приводів року вже близько, ми вибрали тему white і вирішили казково відкрити виставку в новорічну ніч», – розповідають у міський ресторації.

У новорічну ніч виставку доповнить світлова інсталяція, а музичну атмосферу додасть творче об’єднання DJBuro: діджеї міжнародного класу, поціновувачі великих фестивальних майданчиків та камерних свят, фанати платівок і фігуранти музичних новинних стрічок Vlad Fisun, Masha Efy та Sivash. Спеціальним гостем ночі стане група JUNKET.

Виставка «Outlowed Plastic» буде відкрита у міському просторі до 14 січня, а подія та інсталяція відбудуться у новорічну ніч.

31 грудня 22:00
UrbanSpace500, вул. Бориса Грінченка, 9

Проверьте так же

Александр Рыбак показал как проводит время на карантине в Осло

Во время карантина каждый артист старается подбодрить и воодушевить фанатов. Не исключение и победитель Евровидения, …