Главная / Послесловие / Пішли на зліт!

Пішли на зліт!

23 травня 2011 року стартував 44-ий фестиваль «Журналістська весна-2011»: злітна смуга журналістського польоту. Відкриття проходило в стінах Інституту журналістики.

Розпочалося святкове дійство з виступу директора Володимира Володимировича Різуна та нагородження почесними грамотами викладачів і студентів за активну участь в організації фестивалю. Побажали успіху, натхнення, дали поради майбутнім «акулам пера» запрошені гості свята : Віктор Женченко (письменник і громадський діяч), Микола Луків (головний редактор журналу “Дніпро”), Микола Славинський(письменник, літературний критик). Запросив на Літню Кіношколу арт-директор Одеського Міжнародного Кінофестивалю Алік Шпилюк, який пізніше провів презентацію для всіх бажаючих.

У рамках фестивалю відбулось відкриття виставки книжкової графіки Ігоря Женченко – дизайнера, автора ілюстрованих книжок,також присутні помилувалися творчими роботами студенстства і фото

графіями майстрів Київської Школи фотографії.

Присутніх пригощали чаєм і ласощами, талановиті студенти розважали піснями і танцями, а по закінченні відкриття фестивалю, на подвір’ї Інституту журналістики в небо було запущено два радіокерованих літаки, що символізували зліт журналістів-початківців. Протягом кількох хвилин вони маневрували, демонстрували різноманітні трюки над головами учасників, які не могли відірвати погляду від цього захопливого видовища.

У цей день студенти прослухали тренінги та дізналися багато цікавого від Марії Сидорчук- шеф-редактора інформаційного агентства «ЦК» та Ігоря Розкладая- експерта в галузі медіаправа.

Нагадаймо, що протягом тижня в рамках фестивалю «Журналістська весна-2011» : злітна смуга журналістського польоту будуть проходити й інші заходи: тренінги, конференція, брейн-ринг, літчитання, благодійна виставка-ярмарок та фінальний концерт. Тож, приходьте, беріть участь, слухайте і просто розважайтесь. Буде “ульотно”! Автор: Прохоренко Аліна


zp8497586rq

Проверьте так же

Тіна Кароль, Джамала, Pianoбой та інші артисти отримали спецнагороди премії YUNA

16 червня у київському Жовтневому палаці (МЦКМ) відбулася 12-та церемонія Національної музичної премії YUNA. Вона …

%d такие блоггеры, как: