Главная / Титул / Перший етап зйомок «Позивного Бандераса» завершено

Перший етап зйомок «Позивного Бандераса» завершено

На Одещині закінчились зйомки найактивнішої фази військового детективу «Позивний Бандерас» за участі воєнної техніки та ветеранів АТО. Наступною локацією зйомок стане село Тягінка на Херсонщині. Там зніматимуть рідне село розвідника Бандераса, куди його змусили повернутись військові дії на Донбасі, і де йому доведеться зустрітись з односельцями та знову намагатися завоювати їхню довіру і повагу.

Заза Буадзе, режисер: «Коли ми відчули, що стилістика нашого фільму – це жовтий колір: степ, сонце, спека – це не північ, і не захід, то зрозуміли, що шукати потрібно десь у південних краях: Херсонська, Миколаївська, Одеська області. І перший же об’єкт, куди ми поїхали, виявився нашим – це на горі. Там був закинутий кар’єр, де видобувають черепашник. Звідти відкривається долина, дуже схожа на Донбас, тільки терикону не вистачає. І це стратегічно ідеальна висота. Навіть видно невелику річку. Потім виявилося, що це Хаджибейський лиман. І вся команда була у захваті. А продюсер запропонував переконатися чи існували такі опорні пункти справді на Донецьку. Тоді ми проїхали від Маріуполя до Харкова всю лінію фронту. І десь за 30 км від Донецька є Курахове, де ми заблукали. І раптом перед нами відкривалася абсолютна копія того закинутого кар’єру з південних областей. У мене особисто щелепа впала. І це було таке щастя! Так що всі сумніви одразу відпали».

В Одеській області зйомки стартували 10 травня. Неподалік від села Єгорівка розташувався військовий табір, куди, за сценарієм, Бандерас із групою розвідників прибули для виявлення диверсантів.

Сергій Баранов, продюсер: «Ми закінчили знімати основні військові сцени. Добре попрацювали з військовими. У нас було повне порозуміння та злагоджена чітка робота на знімальному майданчику. За це ми їм дуже дякуємо! Коли будемо прощатися з ними, всі військові вишикуються в колони разом з технікою і в нас буде такий собі марш, в якому візьмуть участь і наші актори. Всю цю панорамну сцену будемо фільмувати. Також ми дякуємо за співпрацю  7-ій бригаді полку Повітряно-десантних військ».

Пилип Іллєнко, голова Держкіно: «Знімати фільм на таку тему досить складно, адже ці події ще тривають, і від художнього висловлювання творчої команди залежить не лише сприйняття стрічки глядачем, а й правильність культурного меседжу, який ми доносимо до міжнародної спільноти кінематографічними засобами. У режисера цього фільму Зази Буадзе вже є досвід зі створення якісного глядацького кіно, яке демонструє нового українського героя. Тож мені цікаво спостерігати за ходом зйомок «Позивного Бандераса», і приємно, що це відбувається за підтримки Держкіно».

Завершити знімальний період «Позивного Бандераса» планують до кінця червня. На екрани стрічка вийде навесні 2018 року.

«Позивний Бандерас» став переможцем 9-го пітчингу Держкіно. Режисер фільму – Заза Буадзе, продюсер – Сергій Баранов. У головних ролях Олег Шульга, Сергій Лефор, Володимир Романко, Олег Онещак, Олег Волощенко та інші.

Проверьте так же

Состоялась премьера созданного при поддержке Госкино фильма «Приключения S Николая»

13-го декабря на большие экраны выходит семейная комедия Семена Горова «Приключения S Николая». Лента будет …