Главная / Музыка / Новий голос у світі українського репу – Саша Чеф

Новий голос у світі українського репу – Саша Чеф

З радістю представляємо вам новий авторський сингл від українського музичного продюсера та виконавця, Саші Чефа, який під назвою “Січ” нагадує нам про наші коріння.

Саша Чеф вже довгий час відомий своєю творчістю, прикладаючи руку до створення хітів для відомих виконавців, таких як Тіна Кароль та Юлія Саніна («Вільна»), Fo Sho («Squad game»), Alina Pash («Високомірні») та Мама Ріка («Я полумʼя»). Його зусилля внесли великий вклад у розвиток української музичної сцени.

“Січ” – це не просто пісня про повсякденні речі. Це виклик для кожного українця згадати свої корені, зберегти пам’ять про нашу історію та зрозуміти, що ми є нащадками великого народу.

Цей сингл також присвячений рідному місту Саші – Запоріжжю. В пісні відчувається зростаючий рівень напруги та небезпеки, які супроводжують місто кожного дня. “Січ” стає яскравим нагадуванням про те, що шлях до свободи ніколи не був простим, але воля нашої рідної країни варта кожного зусилля.

“Ця пісня – це моє закликання до українців зберегти свою ідентичність”, – коментує Саша Чеф, наголошуючи на важливості свідомого ставлення до своїх коренів та національної спадщини.

“Січ” втілює сильні емоції, мелодійність та сучасний звук, які стануть визначними рисами цього треку. Він закликає до об’єднання навколо спільної мети – збереження і просування української культури та національної свободи.

Сингл “Січ” вже доступний на всіх провідних музичних платформах, де ви зможете наповнитись запальною атмосферою цієї пісні.

Долучайтесь до музичного руху та підтримайте Сашу Чефа у створенні нового голосу у світі українського репу!

Автори музики й аранжування:

Шкуркін Олександр Володимирович

Ніколайчик Андрій Григорович

Автор слів:

Шкуркін Олександр Володимирович

Проверьте так же

Даша Квіткова запрошує на свій великий благодійний івент «Під подушкою»!

9 грудня у Києві відбудеться великий благодійний захід для всієї родини “Під подушкою”, приурочений Дню …

%d такие блоггеры, как: