Главная / Музыка / Арт-терапія та незламна фортеця – Art Fashion Center тримає стрій на культурному фронті

Арт-терапія та незламна фортеця – Art Fashion Center тримає стрій на культурному фронті

1 червня у День захисту дітей продюсерська аґенція Art Fashion Center разом із ГО «Амбасадор Дитинства» та музичним дитячим фестивалем України «Чорноморські ігри» на волонтерських засадах взяло участь у благодійному дитячому фестивалі в Кам’янець-Подільскій фортеці.

Маючи колосальний досвід роботи з дітьми та молоддю, керівництво компанії розуміє, як війна впливає на майбутнє молоді. І як вкрай необхідно спрямувати зусилля на підтримку дітей через творчість та культурні акції. В’ячеслав Гурков, директор Art Fashion Center, негайно підтримав ініціативу проведення благодійного фестивалю «Амбасадор Дитинства», адже продюсерська аґенція завжди прагне бути на передовій культурного фронту і робити свій посильний внесок у майбутню перемогу.

Аби фестиваль став справжнім святом дитинства учениці модельної школи Art Fashion Center перетворилися на чарівних середньовічних принцес із найвідповідальнішою місією – юні моделі створювали для глядачів дійства справжню історичну атмосферу, вручали нагороди учасникам заходу та дарували своєрідну арт-терапію і незабутні емоції і малюкам, і дорослим.

Участь у святі – чудова можливість моделям-початківцям бути на одній сцені зі справжніми зірками: Тіна Кароль, POSITIFF, Василь Котляров, Андрій Безкровний, Юрій Ткач, Олег Машуковський, ROXOLANA, гурт Chico & Qatoshi, гурт 100лиця, гурт SESTRA, Polina Dashkova, Masha Danilova, Dima Prokopov, українські супергерої Килиммен та Килимвумен із гурту Kalush Orchestra подарували свої пісні. А ведучими фестивалю стали Андрій Чорновол, Анатолій Анатоліч та Дарія Кравець.

Отримуючи від оргкомітету фестивалю подяку за самовіддану волонтерську працю та підтримку у проведенні заходу, директор аґенції В’ячеслав Гурков підкреслив важливість подібних заходів у такі складні часи.

А для тих, хто хоче розпочати навчання в модельно-акторській школі Art Fashion Center, є гарна новина. Через величезний попит розпочато додатковий набір на курс!

І ми впевнені – наші учні в майбутньому теж стануть яскравими зірками!

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: