Главная / Титул / Марафон Української Щедрості. Останні подарунки для окупантів

Марафон Української Щедрості. Останні подарунки для окупантів

Легенди про гостинність та щедрість українського народу ширяться по всьому світу. Це правда, що ми завжди пригощаємо та обдаровуємо подарунками тих, хто заходить до нашого дому! 

Все здається досить простим та зрозумілим, але наразі в українців є “невеличкий” нюанс – до нас завітали “гості”, які вже ніколи не зможуть повернутися назад. Хто вони, здогадатися зовсім не важко. Авжеж, це окупанти російської армії.

Однак, перш ніж загарбник набере в груди повітря і на “раз-два-три” заволає своє останнє “Гойдаааа!!!”, йому пощастить потрапити на Марафон Української Щедрості – спеціальну віртуальну подію від БФ “Діти Героїв” та Concert.ua.

Тут за ваш квиток ми подаруємо гостям те, по що вони прийшли до України! Обирайте код подарунка та купуйте російським рабам їхній останній приємний сюрприз.

111 грн. – Набір насіння “Кишенька” 

222 грн.  – Двері в туалет в Калуґє 

333 грн. – Упаковка чорних пакетів 

444 грн. – Квиток на фільм “Ґдє ви билі 8 лєт?” 

555 грн. – Пакет преміальних пельменів для дружини окупанта 

666 грн. – Букет “Бавовна в Москві” 

777 грн. – Сертифікат на бензин до білої ЛАДА 

888 грн. – Шуба родітєлю 1 окупанта 

999 грн. – Набір з Коктейлями Молотова 

1111 грн. – Пазл “Збери окупанта” 

6666 грн. – Квиток на крейсер “Москва” 

10000 грн. – Квиток у перший ряд на пожежу в Кремлі або квиток “На х** з України”

Купуючи останній подарунок окупантові на Марафоні Української Щедрості, ви підтримуєте БФ “Діти Героїв”, що опікується дітьми, які втратили батьків внаслідок війни.

У фонді дітям та їхнім опікунам надають екстрену та довгострокову допомогу: фінансову, психологічну, медичну, освітню, профорієнтаційну, а також допомагають із соціалізацією. Нині у БФ вже понад 3600 підопічних, однак з кожним днем їхня кількість зростає.

Кожен щедрий українець чи українка отримають листівки, авторами яких є самі дітки – підопічні нашого фонду. Малюючи, вони знаходять вихід зі своїх переживань після важких подій та наважуються на важливі кроки до відновлення свого морального та психологічного стану. 

Отримані листівки ви можете поставити на фон у Zoom, на шпалери в телефоні, використати їх як стікери в телеграмі або навіть роздрукувати!

Добре там, де щедрість не має меж!

Слава Україні та українській гостинності!

 

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

%d такие блоггеры, как: