Главная / Афиша / Комедія «У пошуках короля» із Саллі Гокінс вийде в українських кінотеатрах у червні

Комедія «У пошуках короля» із Саллі Гокінс вийде в українських кінотеатрах у червні

15 червня на великі екрани вийде комедійна стрічка «У пошуках короля». Головну роль виконала знаменита британська акторка Саллі Гокінс, зірка картин «Форма води» і «Пригоди Паддінгтона», дворазова номінантка на Премію «Оскар» і володарка «Золотого глобусу».

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім’я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Таким є сюжет фільму, який заснований на реальних подіях із життя Філіппи Ленглі, яка у 2012 році відкрила місцеперебування решток Річарда III, за що була нагороджена Орденом Британської імперії.

Режисер фільму — Стівен Фрірз, творець стрічок «Небезпечні зв’язки», «Кидали» та «Країна пагорбів і долин». Знаменитий британець — дворазовий номінант на «Оскар» за режисуру, а також лауреат кінопремій «Сезар», «Ґоя» та «Срібний ведмідь» Берлінале.

«У пошуках короля» возз’єднав режисера зі сценаристами його номінованої на «Оскар» стрічки «Філомена» Джефом Поупом і Стівом Куґаном (відомий британський комік і лауреат Премії BAFTA). Сам Куґан також знявся у фільмі, втіливши колишнього чоловіка головної героїні.

Проверьте так же

Від джазу до драм-н-бейсу: концерти першої половини липня в культурному просторі V’YAVA

V’YAVA масштабується — тепер це культурний простір, де можна насолодитися не лише крутими музичними дійствами …

%d такие блоггеры, как: