Главная / Музыка / DEMCHUK презентував пісню-зізнання «Терпіти не можу»!

DEMCHUK презентував пісню-зізнання «Терпіти не можу»!

Розриває душу на частини — нова пісня DEMCHUK «Терпіти не можу» стала найвідвертішою роботою артиста за всю його музичну творчість. Чуттєве виконання треку на надриві, десь на рівні почуттів стало дзеркалом внутрішнього конфлікту співака. 

«Терпіти не можу» — це трек про любов на межі божевілля. Герой пісні відштовхує все те, що любить, але знає, що не зможе вічно приховувати свої почуття. 

«Цього разу я написав трек про самого себе, вивернув душу. Ось такий він я — мінорний в душі, але з чистим серцем. Любов може як підносити нас до небес та окриляти, так і повільно вбивати. Я постійно ходжу, ніби по лезу ножа, боюсь отримати чергові шрами від свого кохання. Ніби постійно чекаю, що от-от щось піде не так, наче не заслуговую на щастя», – розповів артист. 

“Якщо це кохання — напевно, потрібно сказати” — під проникливу мелодію співак зізнається, що готовий відкритись своїм почуттям. Тільки відчувши справжнє кохання, він готовий змінюватись заради своїх почуттів. 

Найвідвертіша пісня DEMCHUK «Терпіти не можу» вже доступна до прослуховування на всіх музичних платформах: https://bfan.link/terpiti-ne-mozhu 

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: