Главная / Афиша / ГАЙДАМАКИ. Думи про Рок

ГАЙДАМАКИ. Думи про Рок

23 березня український рок-гурт «Гайдамаки» презентує нову акустичну програму «Думи про Рок». Присутніх очікує занурення у сучасну культуру оновленої козацької традиції: козак – це сучасний українець-воїн, мудрий та відважний, впевнений в собі та успішний.

Всі присутні опиняться під дахом гайдамацького куреня. Роздуми гайдамаків про життя, віру та любов, вилиті у пісні – це сучасна музична візія легендарної козацької доби. Акустичне звучання додає містики, викликає незабутні емоції, примушує повірити в магію з найчистішим українським началом. Окрім традиційних для акустичної рок-музики інструментів, таких як: гітара, ударні, акустична бас-гітара та характерних для гурту труби та тромбону, слухач відкриє для себе магію перкусії (акустичних ударних інструментів). А також почує всю гаму світових народних дерев’яних духових: панфлейта, сопілка, ріжок, телинка, окарина, флояра, кавал, звучання цимбалів та дримби. Крім того, музиканти зачарують слухачів справжньою українською бандурою, історія звучання якої сягає ще давньоруських часів, а мелодійні переливи є актуальними і до нині.

Поціновувачі гайдамацької музики почують улюблені старі пісні у новій обробці, традиційні козацькі думи у версії Гайдамаків та нові пісні, які на презентації звучатимуть вперше. Візуалізація відбуватиметься за допомогою сучасної відео-презентації козацьких ікон, малюнків та манускриптів Тараса Григоровича Шевченка.

Проверьте так же

TANA стала победителем американской музыкальной премии.

Пока Украина отходит от скандала на отборе Евровидения, TANA завоевывает престижные международные награды на просторах …