Главная / Музыка / Фронтмена гурту СКАЙ Олега Собчука ледь не одружила на собі прихильниця

Фронтмена гурту СКАЙ Олега Собчука ледь не одружила на собі прихильниця

Минулого тижня стартував весняний тур гурту СКАЙ. 35 концертів на підтримку нового альбому “Напролом” пройдуть в містах України від заходу до сходу. Початок тура розпочався з фан-зустрічі, під час якої прихильники могли поставити питання, взяти автограф та сфотографуватися з учасниками гурту. Прийшло багато охочих поспілкуватися з улюбленим гуртом, все було достатньо дружно та спокійно, поки крізь натовп не прорвалась вона – дівчина з величезним букетом троянд. Прихильниця назвалася Мариною та трішки розповіла про свої “відносини” з Олегом Собчуком – він їй щоночі сниться, тому вона проїхала 14 концертів, але ніяк не могла поспілкуватися зі своїм кумиром віч-на-віч. Тому, почувши про фан-зустріч, Марина приїхала до Житомира, щоб поспілкуватися з фронтменом, подарувати квіти, зізнатися в коханні та… освідчитися. Для Олега це було неочікувано, а прихильники, затамувавши подих, чекали на відповідь – погодиться чи ні. У відповідь була лише інтрига.

   Концерт в Житомирі відбувся з повним аншлагом. СКАЙ презентували пісні з нового альбому, який вийшов напередодні старту тура. Звісно, звучали й улюблені хіти, під які співав весь зал – “Україна”, “Тебе це може вбити”, “Best друг” тощо. Ні один концерт гурту не проходить й без хіта “Легковажна”, а тепер в цієї пісні є продовження – “Її люблю”. І хоча, хлопці виконували її вперше на концерті, зал оцінив цей романтичний трек і підспівував не гірше, ніж під інші хіти.

   Також зал дуже добре сприймав мотиваційно-патріотичні пісні. Ні для кого не секрет, що гурт відправляє частину коштів на ЗСУ, тому, приходячи на концерт, кожен глядач робить свій внесок. Для цих людей, як і для гурту СКАЙ, важлива якнайшвидша перемога над країною-агресоркою та мрія жити в вільній Україні. Адже пісні, що торкають самої глибини душі, єднають та підіймають дух, тому так важливо співати їх на концертах та говорити про це, підтримувати, об’єднуватися та йти НАПРОЛОМ.

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

%d такие блоггеры, как: