Главная / Афиша / День 431: Київський півмарафон незламності – перший благодійний півмарафон 2023 від Run Ukraine

День 431: Київський півмарафон незламності – перший благодійний півмарафон 2023 від Run Ukraine

30 квітня атлети з усієї країни на території столичного комплексу ВДНГ, будуть бігти 21,10 та 5км задля благодійної мети – збору коштів на медичне обладнення для бойових медиків. 

Київський півмарафон – щорічний біговий старт, що відбувається у Києві з 2011 року. Бігова подія понад десятиліття об’єднує атлетів з усієї країни та проводитиметься вже 12-й рік у столиці. Цього року Київський півмарафон зустрічає учасників у новому форматі, адаптуючись під повномаштабну війну, що вже понад рік триває у нашій країні  –  «День 431: Київський півмарафон незламності» .

Кожна дистанція, яку пробіжать учасники допоможе зібрати кошти на вузлові турнікети для бойових медиків з добровольчої організації парамедиків – “Госпітальєри”. 

Ми, бойові медики Госпітальєри, рятуємо життя на фронті з 2014 року. 9-й рік наш добровольчий батальйон існує завдяки допомозі меценатів, волонтерів та просто небайдужих людей. Екіпажі Госпітальєрів працюють майже вздовж усієї лінії фронту. Кожна гривня важлива для нас. З настанням 24 лютого ми щодня витрачаємо тисячі доларів на розхідники, найдорожчі з них – кісткові катетери, вузлові турнікети, оклюзійні наліпки. Цей збір допоможе нам продовжувати кожного дня рятувати десятки, а іноді й сотні життів. Слава Україні!”, – зазначають представники “Госпітальєрів”.

Зараз нам важливо не забувати, що війна триває. Рік тому вона була ближче до нас, зараз вона так само у нас вдома. Вона щодня забирає не одне життя, але нам важлива кожна людина. Тому бігуни збирається, щоб подолати півмарафонську дистанцію, Незламну десятку та дистанцію 5 км у вільному Києві та зібрати кошти на вузлові турнікети для медичного багатальйону  “Госпітальєрів”, який з 2014 працює на найгарячіших точках фронту. 50% від внесків ми передамо на придбання вузлових турнікетів, які врятують не одне життя на лінії фронту.”, – зазначає організаторка Вікторія Веремієнко.

«День 396: Київський півмарафон незламності» відбудеться у двох форматах.
30-го квітня учасники зможуть доєднатися до офлайн-забігу в Києві, на ВДНГ. Або ж здолати свою дистанцію у будь-якій точці світу, долучившись до забігу онлайн.

Онлайн учасники зможуть обрати один з двох пакетів участі, що різняться форматом медалі. Це може бути діджитал-медаль, або ж залізна медаль, що відправиться у будь-яку точку світу до свого власника.

Офлайн учасники отримають залізну медаль на фініші. Стартовий пакет учасника, супровід пейсмейкерів, водну підтримку на дистанції та номери учасників з чиповою системою.

Дізнатися більше про вартості, формати участі, обрати дистанцію та зареєструватися можна тут:https://kyivhalfmarathon.org/race/kyiv-half-marathon/

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: