Главная / Афиша / Арсен Мірзоян зіграє великий сольний концерт у Києві

Арсен Мірзоян зіграє великий сольний концерт у Києві

Arsen(1)Український музикант Арсен Мірзоян зіграє великий сольник у Жовтневому палаці. Цим концертом розпочнеться весняний тур на підтримку нового альбома артиста під назвою “Паперовий сніг”.

“Цей концерт та наш весняний тур – це подарунок всім жінкам, бо жінка і є весна. І кожен з нас хоче, щоб краща половина людства була щасливою. Будемо дарувати всім веселий настрій”, – розповідає Арсен Мірзоян.

Окрім перевірених хітів до концертної програми увійдуть і зовсім свіжі композиції артиста. Пісні з нового альбому “Інші двері” та “Паперовий сніг”, які вже встигли завоювати прихильнисть публіки, також прозвучать під час сольника. Але, звісно, не обійдеться і без сюрпризів, які Мірзоян готує спеціально до київського концерту.

Щодо концепту платівки Арсен Мірзоян описує його так:

«Кажуть «папір стерпить усе»… всі зім’яті в сніжку аркуші – невдалі вірші, розірвані на сніжинки листи непотрібних слів. Я ще пригадую сніжинки, які вирізали дітьми з газет. І в кожній газеті, як не крути, була якась подія. З гучними заголовками, сенсаціями того часу. Але дітям, яка цікавість до тих речей? Розумітись на них можуть лише дорослі, а світ дорослих – завжди нудний. За ці два роки дуже багато написаного мною так і не побачило світ… В альбом потрапили ті пісні, які пройшли перевірку часом».

Нагадаємо, в листопаді минулого року Мірзоян вже представив нову музичну програму зі свого третього альбому в 11 містах України. Друга частина туру, яка розпочнеться виступом у Києві, продовжиться 8 березня – Дніпропетровськ, 9 березня – Кіровоград, 10-те – Черкаси, 23-тє березня – Одеса, 24-те березня – Миколаїв.

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: