Главная / Афиша / Експрес-подорож Марії Бурмаки на культурні події України

Експрес-подорож Марії Бурмаки на культурні події України

1«Культ:Експрес з Марією Бурмакою» — саме так називається нова програма, яку знімає телеканал «ЕспресоTV». Саме ця відео програма допоможе зорієнтуватися у вирі культурних подій: чим жила та чим житиме столиця найближчий тиждень. Класика та авангард, рок-музика та академічні концерти, театральні прем`єри та виставки, суспільно значимі події і неформатні вечірки – все це буде у програмі, авторкою та ведучою якої є відома українська співачка Марія Бурмака.

«У цій програмі я їздитиму на своєму авто разом зі німальною групою та розповідатиму про цікаві події, які відбуваються та відбуватимуться не лише у Києві, а й у всій Україні, — розповідає Марія Бурмака. – З нами ви зможете встигнути скрізь, побачити все на власні очі, дізнатись інформацію «з перших вуст» , не пропустити найважливіше, відчути подих і динаміку, як великих міст, так і маленьких містечок . Ми покажемо все так, як є!»

Програма виходитиме щосуботи о 20:00 та щонеділі о 9:15. Приєднуйтесь до нашої експрес-подорожі і ви відчуєте себе частиною культурного контексту, вам буде, що розповісти друзям і ви не проґавите найцікавіше.

Проверьте так же

Кинобранч с Полиной Логуновой

В премьерном кинотеатре «Оскар» прошел уже третий Кинобранч для молодых мам с малышами. Полина Логунова …

Добавить комментарий