Главная / Титул / Європейський університет вперше в Україні інтегрував в навчання IT програму міжнародного EdTech центру

Європейський університет вперше в Україні інтегрував в навчання IT програму міжнародного EdTech центру

З початку навчального року нові студенти вишу здобуватимуть спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» за програмою та методикою центру DAN.ITEducation, що використовується Ізраїльською армією.

Європейський університет, що є найбільшим приватним закладом вищої освіти в Україні, та міжнародний інноваційний EdTech центр DAN.IT Education, що входить в ТОП-3 навчальних IT-центрів України та є учасником проєкту Мінцифри “IT Generation”, оголосили про співпрацю та вперше в Україні запускають оновлену акредитовану програму за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», що відповідає стандарту вищої освіти та передбачає отримання диплома про вищу освіту державного зразка з європейським додатком.

Студенти навчатимуться за унікальною методикою Telem, яка використовується Ізраїльською армією та була адаптована DAN.IT для підготовки в Україні ІТ фахівців. Попит на фахівців, які навчались за методикою Telem, підтверджується статистикою працевлаштування випускників — понад 73% працюють за новим фахом. Викладачами стануть досвідчені практики ІТ індустрії Middle та Senior рівня, мають досвід роботи в  таких потужних компаніях як EPAM, Readdle, DataArt, Weblium, N-IX, Softserve, Elogic Commerce та інших.

рограма передбачає навчання, яке розраховане на 3 роки та 10 місяців,  опанування одразу декількох актуальних та затребуваних ІТ-професій: Frontend- та Backend-розробку, Data Analytics, UI/UX design. Навчання включає практичні завдання з виконання проєктних робіт на реальних кейсах, які випускники одразу зможуть додати до свого портфоліо. Окрема увага буде приділена підготовці до співбесід в закордонних та українських ІТ компаніях, як технічної, так і з HR.

Навчання за спеціальністю розпочнеться у вересні 2023 року. Доступними є очна та дистанційна форми навчання (офлайн/онлайн).

“Особливістю оновленої освітньо-професійної програми є імплементація в навчальний процес елементів дуальної освіти. Студенти з першого року навчання будуть долученими до реальних проєктів, кейсів, завдань. Кожен слухач впродовж усього терміну навчання отримає доступ до спілкування з ІТ-фахівцями найвищого рівня кваліфікації. Вони виступатимуть в якості наставників, порадників, тьюторів. А ми знаємо, що в ІТ-сфері знання часто передаються безпосередньо від більш досвідчених до тих, хто лише розпочинає свою кар’єру в ІТ”, — коментує співпрацю Сергій Ягодзінський, проректор з навчально-методичної роботи Європейського університету.

“Кожного року на Дні відкритих дверей у DAN.IT до мене звертались батьки підлітків з важливим для них питанням — а чи пропонуєте ви вищу освіту, чи є у вас диплом державного зразка, — розповідає Ксенія Столбова, CEO центру DAN.IT Education. — Зараз у нас є відповідь на це питання завдяки нашому партнерству з Європейським Університетом. Переваги класичної університетської освіти тепер поєднуються з найкращими здобутками та досвідом неформальної освіти, завдяки чому наші випускники отримають унікальну підготовку та кар’єрні перспективи в ІТ галузі”. 

Подати заявку на консультацію можна за посиланням: https://121.e-u.com.ua/ 

 

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

%d такие блоггеры, как: