Главная / Музыка / Європейці зустріли С.К.А.Й. аншлагами

Європейці зустріли С.К.А.Й. аншлагами

2Зустрічати весну – яскраво і гучно! Наприкінці лютого популярний український рок-гурт відіграв три масштабні концерти у рамках туру «15 років з вами».

«Давно планували подібний тур, проте кожного разу ставало щось на заваді. В цьому році зірки стали у правильному порядку, як то кажуть, і ми відправились одразу у три країни – Англію, Ірландію та Францію. Тих емоцій, якими нас зарядили прихильники закордоном, нам вистачить ще на кілька місяців! Невимовно приємно, коли ти приїздиш до чужої країни грати свою музику, а черга зі слухачів, які хочуть потрапити на концерт, сягає кінця кварталу! Дякуємо усім і кожному за те, що мотивуєте та даруєте натхнення творити й далі! Ще побачимось!» – поділився враженнями Олег Собчук, фронтмен гурту С.К.А.Й.

В рамках туру колектив відвідав Лондон, Дублін та Париж. Частина коштів з продажу квитків піде на підтримку постраждалих в зоні АТО. А вже у березні С.К.А.Й. відправиться містами України.

Проверьте так же

Марина Одольська презентувала новий трек «ZNAKИ» и lyric-video до нього

Марина Одольська навчить прихильників спілкуватися таємними знаками – про це її нова пісня. Після успішного синглу «Небо», …