Главная / Персонажи / «ВОНИ ТАК ПРОСТО НАС НЕ ВІДПУСТЯТЬ» – Любомир Левицький

«ВОНИ ТАК ПРОСТО НАС НЕ ВІДПУСТЯТЬ» – Любомир Левицький

КОЛИ Ж РІЗДВО? Після утворення Православної Церкви України виникло питання, коли тепер святкувати Різдво Христове – 25 грудня чи 7 січня.

25% опитаних українців підтримують ідею перенесення святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня. 64% респондентів проти такої ідеї. Ще 7% зазначили, що їм байдуже це питання і 4% – не змогли відповісти.

Саме цю тему підняв у своїй відео роботі український режисер Любомир Левицький.

«Я сам святкую Різдво два рази бо моя родина вона має коріння в Польщі. Тож коли мені запропонували створити ролик на цю тему і прочитавши сценарій я згодився. Бо вже уявив собі кінцевий варіант ролика.

Запросила мене на цей проект львівська рекламна агенція-продакшн VITAMIN. Вони запропонували зняти ролик в стилі Джейсона Борна. Мене це підкупило, тому що я обожнюю знімати екшен, і взагалі мені завжди було цікаво створювати рекламний контент з іншим підходом. Ці ідеї краще запам’ятовуються і краще визивають емоції у людей, коли вони базуються на креативі. Не можна просто продавати рекламу в лоб, так вона не цікава і не працює.

Побачивши вже готовий ролик я зрозумів що ми зробили більше ніж рекламу, ми зробили маленький фільм який підняв тему яка вже давно обговорюється в Україні.

Дві речі які мене підкупили створити цей ролик це стилістика в якій я обожнюю працювати – трилер, і звісно це маніфест відлучення від Росії» – розповів Любомир.

А як ви відноситесь до святкування Різдва 25 грудня?

Проверьте так же

Владимир Остапчук начал стендап-карьеру и анонсировал большой сольный stand up​

Один из самых востребованных украинских ведущих и шоумен Владимир Остапчук начал стендап-карьеру, презентовав первый выпуск …