Главная / Персонажи / “Вне игры”: в Украине запускается спортивное шоу абсолютно нового формата

“Вне игры”: в Украине запускается спортивное шоу абсолютно нового формата

5 жовтня на телеканалі XSPORT стартувало розважальне шоу “Вне игры”.

Розважальне шоу про спорт такого формату, з’явилося на українському телебаченні вперше. Ведучим шоу став 21-річний харизматичний Віталій Ротар. Заради участі в проекті, Віталій поставив на паузу свою успішну модельну кар’єру і з головою занурився в світ спорту. Шоу складається з декількох частин: інтерактив, інтерв’ю, новини. Велика увага, звичайно ж, приділяється гостям студії – відомим українським спортсменам, зіркам шоу-бізнесу, фітнес-тренерам.

Головна ідея шоу – не тільки віщати про спортивні заслуги українців, а й розповідати про їхнє особисте життя, захоплення, подорожі, фінанси. Таким чином, творці проекту прагнуть залучати молодих людей, а також їх батьків до роботи у великому спорті і підтримки тіла в тонусі.

“Ми дуже хочемо показати, що спорт – це в першу чергу весело. Люди, які досягають вершин – цікаві, щасливі, нічого не упустили у своєму житті. Ми ламаємо стереотипи про залізну спортивну дисципліну, яка відбирає дитинство і особисте життя. Показуємо які багатогранні і цікаві наші чемпіони. “, – поділився ведучий шоу Віталій Ротар.

У першому блоці шоу вже знялися українська фехтувальниця на шаблях, Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан, відомий фітнес-тренер Ігор Обуховський, український важкоатлет, Олімпійський чемпіон Олексій Торохтій, українська гімнастка, бронзовий призер Олімпіади Анна Різатдінова, українська плавчиха, чотириразова Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова.

Творці шоу обіцяють в майбутньому залучати навіть зірок шоу-бізнесу та політиків, які цікавляться спортом.

Проверьте так же

ЕЖЕГОДНЫЙ 14-й ФЕСТИВАЛЬ СВОБОДНЫХ ДУХОМ – OFF ROAD FREE FEST 2019!

С 25 по 28 июля на берегу Киевского моря пройдет 14-й всеукраинский фестиваль джиперов, в …