Главная / Музыка / Віталій Козловський: стосунки з Раміною, Кондратюк, старий і новий шоу-бізнес, пік кар’єри та непристойні пропозиції від жінок за гроші

Віталій Козловський: стосунки з Раміною, Кондратюк, старий і новий шоу-бізнес, пік кар’єри та непристойні пропозиції від жінок за гроші

У новому випуску теплого подкасту GlosterFM поговорили з Віталієм Козловським. Розібралися у стосунках з Раміною та Кондратюком. Поспілкувалися про розвиток шоу-бізнесу, пік кар’єри і музичних аб’юзерів.

Віталій Козловський про стосунки з Раміною

Віталій: «Я дуже радію, що Раміна працює, адже вона втілила в життя те, про що вона мріяла, я тішуся, що вона має свою патріотичну позицію, навіть їздила в Бахмут і те, що вона закрила гештальт з росією і більше туди не поїде. Те, що було між нами колись, не може бути порожнім, воно однозначно було з почуттями і коли все вже почало заходити далеко, надто далеко, ми поставили на цьому крапку. Раміна – молодець, я тішуся, що вона стала незалежною від якихось регалій, особистістю, яка робить свій контент. Мені не був потрібен піар, але так сталося».

Пік кар’єри Віталія Козловського 

Момент, коли я почав нормально заробляти — це було після 2012 року, як ми розійшлися з продюсером. Все, що було до цього, все забиралося. Раз на рік мені говорили «у нас все дуже погано», навіть, коли був пік, мені говорили: «Давай купимо тобі квартиру, машину», але це все не належало мені. Це рабство тривало 9 років. Вже у самостійному житті я так само був зацікавлений не у грошах, а у творчості, але завжди думав: «Бабки є — треба робити». 

Непристойні пропозиції від жінок за гроші

Віталій: «Пропонували концерт у сауні. Була пропозиція від дорослої жінки десь 45 років, до речі, дуже красивої, фото я бачив. Мені розказали, що вона хоче зробити концерт у нетривіальних умовах — в сауні. Звичайно, ми відмовились, я про це не шкодую».

Діана: «Багато грошей пропонували?»

Віталій:«На той момент немало».

Діана: «Як за корпоратив?»

Віталій: «Навіть більше. Найсмішніше, що такі пропозиції до мене почали поступати вже без продюсера і, коли я почав постити свої голі фотографії, мене почали сприймати не як артиста, а як «проститутку».

Діана: «У тебе був момент зацикленості на зовнішності?»

Віталій: «Це була ніби спекулятивна штука, а з іншої сторони, коли ти робиш успіхи у спорті, то тобі треба це показати. У мене була манія, що я маю це монетизувати та продати, я сам собі за 2,5 місяці зробив спортивне тіло. Потім зняв його у кліпі, мені треба було це десь показати».

Музичні аб’юзери

Діана: «Чи було в тебе в житті те саме справжнє кохання?»

Віталій: «Так, було, якби його не було, я не зміг би про нього співати. Сьогодні мої пісні є замальовкою мого життя».

Діана: «Чому ти сам не пишеш пісні?»

Віталій: «За останні два роки біля мене зібралися люди, музиканти, які пишуть мені основу мелодії, хіт, але якщо мені щось не підходить я допрацьовую пісню на студії. У мене, до речі, були музичні аб’юзери, але я їх всіх послав, бо за артистом право останнього слова, адже саме мені потім з цим контентом виходити до людей і співати мільйон разів. Ти маєш бути задоволеним своєю роботою, аби вона зайшла людям».

Діана: «Але треба мати межу доопрацювань, адже так можна створювати пісню дуже довго. Як ти себе гальмуєш?»

Віталій: «Зараз вже цього менше, бо коли ти працюєш з людиною, яка тебе знає, то це робиться вже швидше. Я собі даю три дні, потім забуваю на тиждень про пісню, далі беру навушники, слухаю і розумію, що все ок. Потім проходить ще три дні. Далі їдеш на студію, робиш ще одну версію, після ще тиждень — ти слухаєш і розумієш, що попередня була версія супер і врешті залишаєш найкраще».

Проверьте так же

Даша Квіткова запрошує на свій великий благодійний івент «Під подушкою»!

9 грудня у Києві відбудеться великий благодійний захід для всієї родини “Під подушкою”, приурочений Дню …

%d такие блоггеры, как: