Главная / Музыка / Вечірка-презентація соціального проекту #ДАЙШАНСМРІЇ у Американському домі

Вечірка-презентація соціального проекту #ДАЙШАНСМРІЇ у Американському домі

У середу, 26-го квітня, в Американському домі відбулася вечірка-презентація  соціально-освітнього проекту #ДАЙШАНСМРІЇ.

Мета проекту – донести до людей повідомлення, що підтримуючи піратські Інтернет-ресурси, ми уповільнюємо розвиток цілого творчого пласту в Україні, виключаємо створення нових робочих місць у суміжних галузях та унеможливлюємо створення нових продуктів інтелектуальної власності.

Порушення прав інтелектуальної власності знищує цілі індустрії, а це не лише творчі професії, а й юристи, водії, перекладачі, менеджери та інші.

Ідея створення проекту #ДАЙШАНСМРІЇ зародилась у кінорежисера Любомира Левицького після того, як у черговий раз його фільм, одразу після виходу у прокат, потрапив на піратські ресурси, і таким чином кошти, які б мали піти на створення наступного кінофільму, натомість були втрачені.

Під час заходу презентували 3 соціальні ролики присвячених боротьбі з відеоаудіо– та IT– піратством, які поширюватимуться на телебаченні та в Інтернеті.

Відкрили захід представники партнерських організацій, які долучилися до втілення цього проекту. Представник посольства США, Трей Ватсон зачитав вірша, якого написав напередодні, закликаючи усіх задуматися над своєю роллю в розвитку творчих індустрій України та закликав підтримувати мрії інших та не підтримувати піратство.

Юлія Стельмах, Менеджер з питань стратегічного розвитку Американської торговельної палати зазначила, що у нас найбільша кількість спеціалістів в IT галузі в Європі. І в той же ж час ми серед останніх по захисту прав їхньої інтелектуальної власності.

Ігнат Бережнийдиректор Асоціації музичної індустрії України сказав: «Потрібно донести до українця, що коли він отримує якийсь контент з Інтернету – кіно, музика чи  програмне забезпечення, у нього є вибір – підтримати українські індустрії або ж піратів, які в свою чергу фінансують наркобізнес, торгівлю людьми та інше.

Окрім презентації роликів відбувся запуск сайту на якому можна знайти перелік ресурсів з легальним контентом.

Після  офіційної презентації  у відвідувачів була можливість взяти участь у майстер-класі Любомира Левицького з кіноіндустрії, актор та телеведучий, В’ячеслав Соломко навчав акторської майстерності, а Олександр Кубраков та Ксенія Кириченко з Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery OfficeBRDO) розповідали захист прав інтелектуальної власності ІТ сфери.

Вечір завершився виступом інді-рок гурту “Black Maloka”, що знявся у одному з роликів проекту #дайшансмрії.

Проект #ДАЙШАНСМРІЇ підтримали Посольство США в Україні, Агентство США зміжнародного розвитку (USAID), Американська торговельна палата, Американський дім, Асоціація музичної індустрії України та Ініціатива «Чисте небо».

Більше про проект на офіційній сторінці у Facebook та за хештегами #ДАЙШАНСМРІЇ та #GIVECHANCETODREAM

Проверьте так же

В Оскаре состоялась благотворительная премьера фильма “Путь домой”

В новому кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ Smart Plaza відбулася прем’єра сімейної пригоди «Шлях додому», в …