Главная / Персонажи / Українці вразили суддів “America Got Talent”

Українці вразили суддів “America Got Talent”

Український хореограф та танцівник Олександр Лещенко виступив на всесвітньо відомому телевізійному шоу “America Got Talent”. Олександр разом з українською компанією “Magic Innovations” презентував 4D голографічний танцювальний номер. Це була спільна мрія команди, коли ще створювали цей номер чотири роки тому. 
 
Вперше 4D голографічне шоу було представлено в Україні, на ювілеї Олександра. Тоді зірки та друзі артиста високо оцінили цей номер. Пізніше глядачі телевізійного шоу “Україна має талант” мали можливість побачити виступ.
 
І зараз, незважаючи на складний час, команді вдалось гідно представити Україну у 2023 на “America Got Talent”! 
 
Коли судді запитали і почули, що команда з України, весь зал встав і довго аплодували висловлюючи підтримку українському народу. 
 
– Для нас це було дуже важливо! Особливо зараз! Коли Україна бореться за свою долю! 
Світ дійсно з нами, кожна країна підтримує, за що ми неймовірно вдячні! Але війна тільки для нас війна, звичайно. Іноді здається, що світ забуває, в якому пеклі ми знаходимось. Багато разів чули фрази на кшталт: “а хіба у вас все не скінчилось”…
Тому потрібно використовувати будь-який спосіб нагадати про Україну! 
 Для нас велика честь побувати на найпопулярнішому шоу в світі і отримати від журі чотири ТАК!!! А один з членів журі сказала, що наш виступ має великий шанс на перемогу у “America Got Talent”! Ми пишаємось, що ми стали частиною найуспішнішого телевізійного проєкту, пройшли в півфінал! Для нього ми готуємо новий номер – який точно зачепить струни душі — емоційно поділився Олександр Лещенко. 
 
https://www.youtube.com/watch?v=EYvHQwSmIZ0&feature=youtu.be 
 

Проверьте так же

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри …

%d такие блоггеры, как: