Главная / Музыка / Творча команда Kishe з радістю представляє нову пісню “Бачу промені”

Творча команда Kishe з радістю представляє нову пісню “Бачу промені”

Історія цієї пісні неймовірно довга – шлях був тернистим. Але це нарешті сталося! Пісня вже є в музичних магазинах – ITunes, Google play, Amazon та інших. І відтепер український слухач може почути її. Спочатку пісня була написана англійською мовою та мала назву “Bury our anger” (“Поховати наш гнів”). Вона була запропонована співаком Kishe на відбірковому турі Євробачення в минулому році, але так сталося, що музичні критики не звернули на неї уваги. Вже потім прийшло розуміння сили та потенціалу цієї пісні – завдяки чарівному, чутливому і зворушливому тексту Андрія Осадчука. Пісня набула форми української сучасної, справжньої музики. В ній закладено не просто слово, в ній закладено дії, почуття, віра та сила, що є в кожному з нас і супроводжують нас щодня.  “Бачу промені” для співака є автобіографічною піснею, але будь-яка людина, безсумнівно, може знайти в ній слова про себе.

   Весь колектив Kishe бажає слухачам гарного прослуховування і закликає пам’ятати: які б негаразди не відбувалися в вашому житті, які б перешкоди не виникали – йдіть вперед! Вірте в себе, вірте в друзів, допомагайте одне одному та робіть своє життя краще, яскравіше! Розвивайтесь і йдіть тільки вперед! До гори!

   Величезна подяка Яні Ковальовій за прекрасну ідею і пісню “Bury our anger”, Тимофію Решетько за sound-production і сотні годин проведених в студії в роботі над цією піснею та  Андрію Осадчуку за сильний і зворушливий український текст!

 

Проверьте так же

«Лучший голос планеты»: Димаш Кудайберген впервые выступит в Киеве

11 марта во Дворце Спорта состоится первый сольный концерт музыкального феномена Димаша Кудайбергена – всемирно-известного …