Главная / Послесловие / Творча група «Виключно звичайні» та Благодійна організація «Фонд Родини Кольгофер» презентували новий соціальний фото-проект «Батько».

Творча група «Виключно звичайні» та Благодійна організація «Фонд Родини Кольгофер» презентували новий соціальний фото-проект «Батько».

25 березня 2017 року в кінотеатрі «Київська Русь» відбулося відкриття виставки соціального фото-проекту «Батько». Виставка триватиме до 2 квітня.

Мета проекту – нагадати українцям, що найголовніше у світі – це родина, це діти та батьки. Адже ми починаємо по-справжньому цінувати щось лише тоді, коли втрачаємо.

В рамках проекту було зроблено 20 фото-історій. Половина – це сумісні фото сина/синів та батька, відкриті, сімейні фото. Інша половина – це фото синів, чиї батьки вже померли, з фотографіями своїх батьків в руках, або фото батьків, чиї сини, на жаль, вже померли. Моделями проекту є чоловіки різних соціальних статусів, професій, з різних міст.

Відкриття проекту розпочалося з промови Наталочки Терещенко, фотографа та ідейного керівника творчої групи “Виключно звичайні” та автора проекту. У промові Наталочка наголосила наступне: «Проект «Батько» – це не просто 20 історій, щасливих та самотніх, це розповідь про те, як легко втратити близьку людину, не лише батька чи сина. Ось тут ви бачите щасливі очі, а тут – сумні. І це означає, що від одного стану до іншого один крок, що від родини до самотності декілька сантиметрів, і ми не в змозі вплинути на те, коли нас залишать наші батьки. Ми не можемо вирішувати, коли людина піде від нас, на жаль… Але ми можемо спілкуватися, проводити час з нашими батьками та дітьми, радувати їх, цінувати кожну хвилину».

Представник Благодійного фонду родини Кольгофер (генеральних партнерів та співорганізаторів проекту) Юрій Туровець зазначив, що тема стосунків батька та сина не обговорюється суспільством та саме таким темам слід приділяти  увагу для гармонійного розвитку суспільства, та запропонував зробити продовження проекту «Батько», де героями будуть батьки з доньками,  який буде підтриманий фондом.

На відкритті проекту подарували всім присутнім свої пісні співаки, які були героями даного проекту, дуже щирий Алекс Захарчук  та  Слава Войніков, що заполонив серця могутнім голосом.

Кожен з учасників отримав подпрунки від фонду родини Кольгофер у вигляді глиняного пано створеного гончарами Кам’янець-Подільського

Олексій Толкачев від імені всіх учасників подякував огранізаторам за цей проект, адже в ньому він зміг ще раз висловити любов та подяку своему татові, який спеціально приїхав із Харкова до Києва для зйомок та участі у відкритті.

Також було показано фільм присвячений проекту «Батько», саундтреком до якого стала пісня французького співака, також учасника проекту, Поля Манондіз – War is lonely. Над створенням фільму працювала творча група “SSK_video” на чолі з Сергієм Каланжовим.

Організатори проекту – це творча група “Виключно звичайні”, що спеціалізується на різноманітних соціальних проектах, яка є організаторами проекту “Виключно звичайні”, “Краса без меж” та «Любов до себе». Наразі група займається проектами “Випускниці” та “Посли в Україні”.

Генеральними партнерами та спів-організаторами виступають Благодійна організація «Фонд Родини Кольгофер», що працює на потребу соціально незахищених верств населення, людей з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів обдарованих дітей та для зміцнення інституту сім’ї.

Планується проведення виставки в інших містах України, зокрема Луцьк, Черкаси та Хмельницький.

Проверьте так же

Этой зимой на ВДНГ покажут новое семейное 3D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю»

Во время новогодних праздников в Киеве пройдут показы нового шоу мирового уровня для всей семьи …