Главная / Персонажи / Спортсмен-бодібілдер з Білорусії почав підкорювати Америку піснями українською мовою

Спортсмен-бодібілдер з Білорусії почав підкорювати Америку піснями українською мовою

Ні для кого не є секретом, що талановита людина майже завжди дійсно талановита у всьому. Не виключенням став і білоруській красень на ім’я Алекс, який декілька років тому вперше потрапив до Сполучених Штатів Америки та зміг реалізувати себе не тільки в роботі, а ще й перетворити хобі багаторічної давності на професійну справу.

“Скажу чесно, коли я вперше зрозумів, що в мене немає вибору, і моє життя повинно кардинально змінитися через переїзд до іншої країни, я спочатку був трохи збентежений.ділиться Алекс. – Але, як виявилося, на все просто потрібен був час. Довелося багато працювати, щоб дійти до моменту, коли можна починати робити справи для душі (посміхається)”.

За недовгі три роки життя в Чикаго Олексій Громаковський (саме так звати новоспеченого білоруського американця) встиг вивчити не тільки англійську, але й українську мови практично з самого нуля. Що стосується останньої, то на ній хлопець, навіть вирішив заспівати.

“Моє життя до Америки пройшло в Білорусії та та столиці України – Києві. – розповідає Алекс. Скільки себе памятаю, то більшу його частину я провів у спорті. З роками зробив захоплення професійною справою, здобув декілька титулів з бодібілдингу, розробив власний курс вправ і відеоуроків та став персональним тренером. Потім, зовсім несподівано, був запрошений на зйомки одного фільму, потім іншого, аж поки мені не запропонували зіграти дублера самого Володимира Єпіфанцева у вже всім відомій комедії “8 перших побачень”. Після цієї, хоч і не зовсім ролі статиста-дублера, кількість запрошень почала тільки зростати. Ви можете не повірити, але, таким чином, спортсмен-бодібілдер поступово став професійним актором. Я, навіть, уявити не міг, що мій скромний клаптик паперу про завершення акторських курсів взагалі колись мені знадобиться (посміхається). Але робота сама, як то кажуть, постукала у двері. Потрапивши в кіносферу, я раптом згадав, що десь на далеких поличках лежать ще й мої власні пісні, які я колись написав та, про які ніколи і нікому не розповідав (посміхається). Короче кажучи, мене з головою накрила творчість. І тільки, прилетівши до США, я зрозумів, що не можу лишити все це на тій самій непорушній поличці. Кожну пісню я вирішив перекласти на українську і записати свій перший альбом”.

До речі, саме дружина Олексія стала одним із головних поштовхів до рішучих дій. Оскільки сама вона українка за походженням, то допомогти вивчити мову своєму чоловікові не викликало жодних труднощів.
На сьогоднішній день хлопець знаходиться в процесі створення нового матеріалу та готує свою власну концертну програму, яку, до речі, вперше представить на щорічному українському фестивалі в Чикаго вже на цих вихідних.

Проверьте так же

Скандал на конкурсе Мисс Украина 2019: пластический хирург Дмитрий Слоссер провел «досмотр» конкурсантки

Вокруг Мисс Украина 2019 бурлят самые настоящие страсти, и, это будет, пожалуй, один из самых …