Главная / Музыка / Сергій Притула став хрещеним батьком гурту “Клей Угрюмого”

Сергій Притула став хрещеним батьком гурту “Клей Угрюмого”

“Клей Угрюмого” записали новий літній трек – “Я на неї запав”, який має стати посібником для всіх пікаперів-початківців. Що треба робити , щоб уникнути амурних факапів та звабити обрану красуню? Як не стати лузером в очах коханої дівчини? Відповіді на всі ці питання є у новому синглі хлопців з гурту “Клей Угрюмого”, який, до речі, написаний на зовсім новій мові – Ukraineglish. Ми ж типу однією ногою вже у Європі. Тому вчимо англійську поки не пізно!

А щоб спіч самопроголошених мачо виглядав більш вагомим, “Клей” запросили до свого тандему чоловіка, який точно знає, як підкорити серця всієї жіночої половини України, –  Сергія Притулу. Як хлопцям вдалося вмовити Притулу на такий трохи крейзі експеримент, залишиться загадкою для тих, хто не знає, що в нашій країні все вирішує кумівство!

“Все просто! Мій кум, продюсер хлопців з Клею, якось запропонував записати спільний трек! А куми для мене – то святе! Сказано – зроблено! ” – прокоментував свій вокальний дебют Сергій. Ось так, дякуючи хрещеному сину, вся країна почує як Притула співає!

Проверьте так же

TANA стала победителем американской музыкальной премии.

Пока Украина отходит от скандала на отборе Евровидения, TANA завоевывает престижные международные награды на просторах …