Главная / Музыка / Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Премʼєра кліпу: MamaRika – “Останній день”

Українська співачка MamaRika презентує новий кліп на пісню “Останній день”, в якому показує ексклюзивні кадри зі свого життя, які раніше ніколи не публікувались.

Цього разу режисером кліпу виступило саме життя артистки, адже все відео зіткане із реальних хронік останніх восьми років життя співачки та її родини – від знайомства із коханим і до сьогодні.

Кліп “Останній день” викликає радісні і водночас щемливі емоціі. А сама пісня має дуже глибокий зміст і заставляє задуматись над тим, що ж є найбільшою цінністю у житті кожного: це обійми коханих, поцілунок сина, чи день із родиною? На що б ти витратив останні хвилини свого життя, якби знав що твій час добігає кінця?

  • Якби це був мій останній день, що б я робив? На жаль, це питання мало не щодня задає собі кожен українець, бо ми просто не знаємо, що буде завтра. І в такі хвилини перед очима пролітають найкращі моменти твого життя… Ця пісня є нагадуванням про те, що всі ми маємо жити це життя, тут і зараз, цінуючи кожну мить, – ділиться своїми думками MamaRika.

Проверьте так же

Даша Квіткова запрошує на свій великий благодійний івент «Під подушкою»!

9 грудня у Києві відбудеться великий благодійний захід для всієї родини “Під подушкою”, приурочений Дню …

%d такие блоггеры, как: