Главная / Титул / Подяка волонтерам: у Києві з’явився мурал, присвячений українцям у тилу

Подяка волонтерам: у Києві з’явився мурал, присвячений українцям у тилу

У центрі Києва з’явився новий мурал. Стінопис «Підтримка» на Подолі присвячений українським волонтерам, які від початку повномасштабного вторгнення стали справжніми супергероями тилу.
 
Артпроєкт на вул. Ярославській, 31 в рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе реалізувала організація GoGlobal у співпраці з комунікаційною агенцією ETER.

Стінопис є своєрідною подякою всім волонтерам та активістам, які своєю щоденною працею допомагають наближати нашу перемогу. Адже під час війни немає маленької допомоги, важлива будь-яка участь — моральна, фізична, матеріальна.

«Кожен активіст — важливий. Будь-який донат — важливий. Маленькі дії створюють основу великої підтримки, а ми всі таким чином рухаємось до однієї цілі», — пояснює Тетяна Коврига, директорка освітньої фундації GoGlobal.

Мурал являє собою малюнок пари, що застигла в обіймах один одного. Їхні тіла вкривають обійми ще безлічі рук. Ці руки символізують всі благодійні фонди та громадські організації, які з початку повномасштабного вторгнення «обіймають» передову, докладаючи максимум зусиль для допомоги військовим, біженцям, дітям, жінкам і тваринам — словом, усім, хто цього потребує.

 
У рамках проєкту створення стінопису команда #ВліпиЗаСебе також провела відкрите голосування за волонтерські організації та фонди, які українці підтримують найбільше. Цей перелік можна буде побачити, навівши камеру смартфону на QR-код, розміщений на стінописі. Серед фондів, що наявні за посиланням, UAnimals, United24, Солом`янські котики, Будуємо Україну Разом, Український Жіночий Батальйон та багато інших.
В основі ескізу муралу «Підтримка» лежить робота відомого канадського художника та ілюстратора Еріка Пауза, що має дуже символічну назву «Без тебе не існує мене»: так само без взаємодопомоги та підтримки фронту та тилу не існувало б країни. Ерік активно підтримує Україну та з радістю зголосився надати одну зі своїх популярних робіт для втілення у якості муралу в Києві.

«Тішуся, що моя робота зрезонувала з думками та баченням українських митців. Я щиро радію, що таким чином, у власний спосіб, можу підтримати українців», — каже Пауз.

Ескіз Еріка втілили українські митці і всі охочі вже можуть побачити ефектний стінопис на Подолі, який символізує об’єднання і підтримку, що вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя.

#ВліпиЗаСебе — це молодіжна ініціатива, команда якої з початку повномасштабного вторгнення створює міцні зв’язки між молоддю, громадськими активістами та волонтерським рухом України.  Як бути корисним? Як допомогти тим, хто вже допомагає? Де більше дізнатись про тих, хто підтримує країну зараз?Відповіді на всі ці, а також багато інших цікавих для молоді запитань, можна знайти на ресурсах #ВліпиЗаСебе.

*Ініціатива #ВліпиЗаСебе втілюється в межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Проверьте так же

Культурний фронт триває

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну проходить масштабний і безпрецедентний проєкт – Міжнародний …

%d такие блоггеры, как: